Илияна Раева отслабна кошмарно бързо! Вижте защо
19 Юни 2015, Петък, 21:29 ч.
Шефката на Българската федерация по художествена гимнастика е на специална диета и тежи 50 килограма
Жената на Наско Сираков изненада почитателите си във Фейсбук с нова визия. Илияна Раева пусна снимки, на които е супер слаба - има няма 50 кила.
Шефката на Българската федерация по художествена гимнастика заяви, че е на специална диета, която бързо е дала своите резултати.
"В последната седмица ми се наложи да се откажа от някои много любими нещица, без които не можех! Налага се да правя някои неща, които почти мразех... Оказа се, че в момента не проумявам, как е било възможно тези нещица да са ми били любими и да не можех да живея без тях и как е възможно толкова дълго да съм живяла без да правя това, което до преди дни почти мразех!
Ех, този живот... пълен е с неподозирани изненади, но най- големите, които ми е сервирал са свързани с това, колко малко познавам себе си и колко много имам да науча за тази необятна материя...", написа Раева в страницата си във Фейсбук.
Тя не казва какво точно прави, но някои фенове подозират, че е започнала диетата на Ваня Червенкова, която стопява килца до дни.
За други - Илияна е болна и заради това е на специален здравословен режим. Самата тя призна в интервю по БНТ, че не е на европейските олимпийски игри в Баку заради здравословен проблем.
"От Илияна е останало само една глава... Изобщо не й отива да е толкова слаба, изглежда свита и бледа от глад.", притесняват се за нея по форумите в интернет./Lifestyle.bg
В категории:
Лайфстайл
Италиански шпиони продавали тайни на НАТО на Русия за по 4000 евро
Пустеещите оранжерии показват другата истина за българското земеделие
Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство
Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма
Край на банкетите и тиймбилдингите за чиновници с пари от бюджета
Двойно повече деца влизат „по болест“ в елитните гимназии
Нова измама с онлайн ивестиции ужили пенсионерка с близо 17 000 евро
Радев: Наследихме плячкосана хазна, но социалните плащания са гарантирани
Калин Стоянов сезира прокуратурата от Страсбург за „PNR-гейт“
WINBET подновява партньорството си с ПОФК Ботев Враца
09/07/2026, Четвъртък 11:32
0
Българи подпалиха храсти край Кавала с електрическа машина, глобиха ги 2000 евро
ГЕРБ иска да спре социалните мрежи за деца под 16 години

Защото пие спермолин!