×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Маркет линкс: Румен Радев е първа политическа сила - 25,6 %, ще има само 5 партии в следващото НС
  • Настъпва рязко застудяване
  • БДЖ: Не се виждат оптимистични новини за пътника
  • Стратегически ход: САЩ транспортират мини реактор за първи път
  • България проявява интерес към гръцка система за защита от дронове
  • България е с най-ниската ставка на подоходен данък в Европа
  • Запалиха колата и входната врата на дома на кмета на Бистрица
  • Киев и Москва ще преговарят в Женева с участието на САЩ
  • Проф. Сотиров: В Бургаския държавен университет започнахме годината с 6% ръст на студентите
  • София предлага нови правила за прием в ясли и детски градини
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тони Димитрова и Йорданка Христова тъгуват за доброто сърце на Борис Гуджунов


Тони Димитрова и Йорданка Христова тъгуват за доброто сърце на Борис Гуджунов
Борис Годжунов си отиде от този свят след тежко и продължително боледуване
15 Юни 2015, Понеделник, 11:46 ч.

Обичахме се много, но той не беше за днешното време, защото бе изключително деликатен и толерантен, споделя Йорданка Христова

Почина певецът Борис Годжунов. Той си отиде от този свят на 73-годишна възраст след тежко и продължително боледуване. 
Годжунов бе сред популярните естрадни изпълнители през 60-те и 70-те години на миналия век. След самолетната катастрофа на 21 декември 1971 г., при която загинаха половината музиканти от оркестър "София" и певицата Паша Христова, той слезе за дълго от сцената. Завърна се през 90-те години с триото "Бо-Бо-Бо", в което бяха и колегите му Боян Иванов и Борислав Грънчаров.
През 1998 г. певецът получи и Голямата награда "Златният Орфей" за цялостното си творчество.
Пред камерата на Нова телевизия Тони Димитрова сподели, че ще запомни доброто му сърце и хубавия глас. Влагаше много чувства, сигурно, защото душата му е в песента, добавя изпълнителката на „Ах, морето“.
„За съжаление това бе очаквана новина. Аз я очаквах от един месец насам. Жалко, че си отиде огорчен! От него научих много, защото сме приятели от повече от 50 години, т.е. от първия випуск на студиото за естрадни певци“, заяви Йорданка Христова в интервю за БНТ. „Борис бе изключително деликатен и толерантен. Не беше за днешното време. Няма такъв глас като неговият. Някои се опитват да пеят неговите песни, но не могат, защото го няма това чувство и музикална култура. Той е дал живота си за музиката. Обичахме се като приятели и си вярвахме един на друг“, каза още естрадната певица.

В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Флагман.БГ Захарова: Европа е синоним на нацизма Захарова: Европа е синоним на нацизма 16/02/2026, Понеделник 17:00 0
Тервел ИЛИЕВ Карнавалът в Рио: ритъм, който спира дъха Карнавалът в Рио: ритъм, който спира дъха 16/02/2026, Понеделник 16:55 1
3
Коментара по темата
3.
дa!
15.06.2015 15:10:56
0
2
Когaто нямaше пaри зa добро лечение, никой не се присети зa него! Когaто живя кaто сaмотен клошaр, никой не се присети дa му подaде ръкa/рaмо! Сегa много "стрaдaли" от зaгубaтa! Я се скрийте поне и не петнете името нa човекa с лицемерието си!!!
Поклон пред пaметтa му!
2.
Георги Бакалов
15.06.2015 09:46:05
0
15
Не искам да злобея, а да се възмутя открито от КРОКОДИЛСКИТЕ СЪЛЗИ на знайни и незнайни "приятели", "колеги" и почитатели!?
ЧОВЕКЪТ УМРЯ В МИЗЕРИЯ!
ВСИЧКИ знаеха много отдавна, че Борето живееше дори под възможностите на един беден пенсионер!
ВСИЧКИ знаеха, че няма средства за едно добро лечение!
ВСИЧКИ знаеха, че не може да разчита на отдавна абдикиралата "държава"!
Сега, когато го няма,ще се скършим от хвалебствия, спомени и тъга!
ОБИДНО Е!МНОГО ОБИДНО!
ВЕЧНА ТИ ПАМЕТ, БОРЕ!!!
1.
cece
15.06.2015 09:24:22
1
10
Вечна му памет-незабравим,неповторим и велик-изоставен в мизерия от "милата" ни държава!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Презервативи и боклуци край стадион: Футболен клуб заплаши да публикува записи на прелюбодейци Презервативи и боклуци край стадион: Футболен клуб заплаши да публикува записи на прелюбодейци Клубът уверява, че на наличните кадри ясно се различават автомобилните номера и лицата на хората, посещавали района в късните часове МВР: Гилзите в хижа „Петрохан“ не са изстреляни от оръжие МВР: Гилзите в хижа „Петрохан“ не са изстреляни от оръжие От ведомството уточняват, че гилзите са били деформирани, с разкъсани корпуси и липсващи капсул-възпламенители Куркумата е обявена за лечебно растение на 2026 година от International Herb Association Куркумата е обявена за лечебно растение на 2026 година от International Herb Association Международната асоциация отличи растението заради доказаните му противовъзпалителни и антиоксидантни свойства Подсъдимият по делото „Дебора“ осъди Районния съд в Пловдив за бавно правосъдие Подсъдимият по делото „Дебора“ осъди Районния съд в Пловдив за бавно правосъдие Окръжният съд в Стара Загора присъди 500 евро обезщетение за забавяне от близо 12 месеца Разкрития по случая Петрохан за връзката на Деян Илиев с баща му при откриването на телата Разкрития по случая Петрохан за връзката на Деян Илиев с баща му при откриването на телата Съпругата му Лолита твърди, че двамата са поддържали постоянен контакт с бащата на Илиев в ключовите минути след трагедията Шеф Илиан Кустев: „Ще покажа как се печели Мишлен звезда на 27.02. в „Приморец“ Шеф Илиан Кустев: „Ще покажа как се печели Мишлен звезда на 27.02. в „Приморец“ Един от най-влиятелните кулинари в България гостува в Бургас с една авторска вечеря, която съчетава световен опит и безкомпромисен вкус Карнавалът в Рио: ритъм, който спира дъха Карнавалът в Рио: ритъм, който спира дъха 6 милиона души, 12 елитни школи и Самбодромът като арена на най-голямото шоу на планетата Несебърският милионер Данчо Паркета отиде на съд за присвояване на публични средства, грози го затвор до 20 години Несебърският милионер Данчо Паркета отиде на съд за присвояване на публични средства, грози го затвор до 20 години Срещу него са повдигнати три обвинения „Възкръснал“ мъж и майка му са обвинени в инсценировка на смърт в Старозагорско „Възкръснал“ мъж и майка му са обвинени в инсценировка на смърт в Старозагорско Двамата убедили медик да издаде официален документ Никола Бургазлиев остава в ареста, може да избяга, ако излезе на свобода Никола Бургазлиев остава в ареста, може да избяга, ако излезе на свобода Грози го доживотен затвор и може да се укрие, отчетоха апелативните магистрати 
САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария Марко Рубио заяви в Будапеща, че Доналд Тръмп желае победа на унгарския премиер на изборите на 12 април Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Янина Хетих-Валц и Ванеса Фойгт са имали краткотрайни здравословни проблеми, които са повлияли на старта им в спринта Обрат при цената на златото Обрат при цената на златото Анализатори отчитат временна корекция, но интересът към благородния метал остава висок ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис Дейна Шепърд получи 45 години затвор след признание за изнасилването и убийството на 19-годишната Кармен Ван Хъс Британци в чужбина обмислят отказ от гражданство заради нови паспортни правила Британци в чужбина обмислят отказ от гражданство заради нови паспортни правила От 25 февруари хората с двойно гражданство ще влизат в Обединеното кралство само с британски паспорт Киев и Москва започват нов кръг преговори в Женева с участие на САЩ Киев и Москва започват нов кръг преговори в Женева с участие на САЩ Вашингтон поставя неофициален срок до юни 2026 г. за финално мирно споразумение Циклонът "Ориана" срути "Арката на любовта" в Пулия Циклонът "Ориана" срути "Арката на любовта" в Пулия „Арката на любовта“ беше известен туристически обект и привличаше посетители, търсещи перфектния декор за снимки и селфита Речта на Марко Рубио, за която всички говорят: Край на илюзиите за „глобалния ред“ Речта на Марко Рубио, за която всички говорят: Край на илюзиите за „глобалния ред“ Американският държавен секретар атакува „глупавата идея“ за свят без граници, настоя за контрол над миграцията и призова за реиндустриализация на Запада Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Десето място на голямата шанца в Предацо е най-доброто олимпийско класиране в историята на българските ски скокове Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова От тъкани на руския опозиционер те успели да открият наличие на епибатидин, който бил 200 пъти по-силен от морфина
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Виктор Орбан май мисли само как да се угоява. Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят: - Вчера гледах много хубав любовен филм и плаках! - Между две жени ли? - Не! - Между двама мъже? - Неее! - Тройка? - Не! Между мъж и жена. - Ооо, ама ти си гледала исторически филм!? Виц на деня Виц на деня - Дядо, какво е политика?
- Това е все едно да ти дам бонбон за да забравиш, че съм ти обещал колело!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки човек греши, мъдрият си го признава.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори