×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мощна полицейска акция срещу разврата по морето


Мощна полицейска акция срещу разврата по морето
Жриците се подвизавали най-често на територията на Четвърто РУП, на стария път Варна- Бургас
16 Май 2015, Събота, 13:54 ч.

Чистят проститутките от курортите, защото дърпали чужденците пред съпругите им


Варненската полиция ще противодейства на проституцията с масирани полицейски операции. Това обеща директорът на ОД на МВР във Варна старши комисар Даниел Пашов, цитиран от "Монитор".

„Лица с този профил притесняват чужденците и доста често дърпат туристите, които се движат на групи или със жените си”, коментира полицай №1 на Варна. Според изготвения анализ през светлата част на денонощието жриците се подвизавали на територията на Четвърто РУП, на стария път Варна- Бургас. До момента там са проведени 3 полицейски операции. През активния летен сезон същите проститутки пък заработват през нощта в курорта Златни пясъци и се позиционират на Втора алея.

Комисар Пашов намекна, че ще падат глави в районните управления, но не спомена имена. „За да предприема кадрови промени, трябва да съм убеден, че конкретният човек не може да си изпълнява служебните задължения. Подробно проследих дейността през последната година на всички структури към областната дирекция на полицията и може би ще има кадрови промени, но на този етап не мога да кажа къде и в каква насока ще бъдат. Целта, която стои пред всички нас, е да бъде направен комплекс от мерки, а не конкретни кадрови директни рокади”, подчерта директорът на варненската полиция.

За постоянни акции срещу проституцията съобщиха и от бургаската полиция. Те ще съсредоточат сили най-вече около Слънчев бряг, където е Меката на този вид дейност. Там компаньонките изкарват най-много пари, заради което и конкуренцията е голяма. Миналата година там бяха арестувани двама сводници, които изкарвали по 20 хил. лева на вечер. Ангел от Пловдив и плевенчанинът Даниел дори се сдобиха с обвинения за набиране на момичета за платена любов. Официално жените работели като танцьорки в еротичните барове „Клеопатра”, „Афродита”, „Велвет” и „Парадайз”. Били на възраст от 20 до 35 години, като повечето пристигали от вътрешността на страната - от Стара Загора, Сливен, Плевен и Пловдив.

При разпитите тогава 27 момичета, някои от които са дали показания и пред съдия, станало ясно, че те са били набирани за работата чрез директен контакт по обяви в интернет или чрез познати.

Първоначално сводниците им обяснявали, че ще са еротични танцьорки, а при желание от тяхна страна можело да се преквалифицират и в проститутки. Момичетата били офертирани не само за Слънчев бряг, но и за заведения в Банско и Пампорово през зимата.

Работили по определени тарифи за различни услуги. 20 лева плащали клиентите за индивидуален еротичен танц на пилон и по монокини
За танц в скута тарифата скачала на 50 лева, а стриптийзът - 80 лева. Имало и втора част на програмата за платена любов. 80 лв. вървял оралният секс, по 120 и 170 лева се таксувал сексът съответно за половин и 1 час. Момичетата се отчитали задължително с 20 лева за ползването на специално пригодени помещения в самите еротични барове. Танцьорките разкрили, че по желание на клиента се осигурявала услуга и на негов терен в хотелска стая, апартамент или квартира.

Очаква се да има масирани акции и по клубовете, които предлагат платена любов. Проститутките по морето се рекламират със специални брошури с техни снимки, подобно на колежките си в Лас Вегас. Флайерите се раздават както по улиците, така и по хотелите. На всяка диплянка има телефон и описание на български и на английски. Тарифата е стандартна – между 100 и 200 лева. Когато се обади чужденец обаче цената е същата, но в евро.

Има и скрити такси, като например комисионната на таксиджията, който докарва момичето до хотела. Тя е между 30 и 40 лева. Освен с брошури, момичетата се рекламират на живо и по претъпканите плажове през деня. Те застават почти разсъблечени в някое от крайморските заведения. При по-голям интерес от страна на някоя компания сводникът отива и директно казва цената на момичетата. От полицията са категорични, че ще се опитат да пресекат тези порочни практики, за да се чувстват туристите спокойно.

В категории: Крими


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта 15/03/2026, Неделя 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия оставя лошото зад гърба си Тази зодия оставя лошото зад гърба си 15/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Лесен трик срещу прах у дома Лесен трик срещу прах у дома 15/03/2026, Неделя 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец Бургас попиля ЦСКА II Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 15/03/2026, Неделя 19:11 1
6
Коментара по темата
6.
Дипаяров
17.05.2015 00:09:26
0
0
За всеки отбил се имаше Консултация бяха Етични нямаше Дискриминация винаги Дружелюбни и говореха на Ти и помагаха на Самолета ми да Полети!!!!
5.
г-н Ганьо Чорбаджийски
16.05.2015 18:40:38
0
3
лица с профил на проститутки,които се предлагат на мъжете отблъсквали същите
не знам дали има мъж на който да му е неприятно да жени да му предлагат секс,освен ако е е педераст
проститутките и алкохола са единствената причина туристите да идват в БГ.като сте тръгнали забранете и консумацията на алкохол и всичко ще цъфне
4.
opiii
16.05.2015 15:25:28
0
6
Slanchaka si ima nov policeiski shef.
Dano udpee i jebchiite da opravi. Spirka star grad Arda Palma i orange.
3.
факман
16.05.2015 15:08:49
0
10
Единственният вариянт това да спре е само ако Касабова се тупне там на пътя и заголи "баджак"
2.
Опитвайте се
16.05.2015 14:19:44
1
3
Обаче не със думи ,а действия
1.
GOLEM SMIAH
16.05.2015 11:52:45
1
16
EHHHH FLEGMANI, NAI ME E IAD, KATO SI PIA SUTRIN KAFETO I ME RAZSMEETE TAKA, CHE VZEMA I GO RAZLEIA. HEM SE SMEIA, HEM ME E IAD, CHE VI SE VARZVAM.
KAK SHTE STANE TAIA BE FLEGMANI ?
KOI,KOGA I KAK E SPRIAL TAZ RABOTA?
NIKOI I NIKOGA.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Хората започват да се тревожат за  реколтата, а в планините се очаква сняг до 10 см Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Транспортните фирми обаче не могат самостоятелно да променят цените на билетите, тъй като договорите за обществен превоз са сключени на фиксирани стойности Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Лекарят, за когото се предполага, че е извършил интервенцията, отказва коментар ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград Ето кои са на следващите позиции До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети Хотелиерите предупреждават, че липсата на директни полети ограничава достъпа на германци до България Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Паричните преводи от гурбетчии намаляват с близо 12 милиона евро за година, показват данни на БНБ Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Мярката ще се прилага временно и ще остане в сила, докато цените на горивата се задържат на високи нива и оказват натиск върху домакинствата Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Бившата Мисис България се чуди как да обясни на приятелите си в Америка, че у нас чалга звездите пеят и по маси, и в дискотеки, и в големи зали
Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Разследващите продължават да проверяват всяка следа за изчезналата създателка на OneCoin, която остава най-издирваната жена от ФБР България мести американските самолети цистерни на военно летище България мести американските самолети цистерни на военно летище Пазят ни радари и системи за поразяване в Полша, Румъния, Турция, на море и в космоса, обяви зам.военният министър Йордан Божилов Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Автоматичните трансмисии вече доминират пазара, но три сегмента все още пазят механичната скоростна кутия Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Кувейтски вестник разкрива, че цялата лява половина на диктатора е била затисната при срутване. Профилът му в X стои заглъхнал вече трети ден  Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Доброволци намират домашни любимци в паркове и дори в пустинята край границата с Оман Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Днес ислямистите атакуваха отново Бахрейн и Израел  Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Остават часове до Оскарите - кои са фаворитите     Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Лондон въвежда финансови стимули за доброволно връщане след отказ за бежански статут Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Досегашните му изследвания били обнадеждаващи
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори