Радо Михов и Slaff идват в Бургас, ще пеят „Дърта пияница“
Радо Михов и неговата група Slaff ще зарадват тази вечер феновете от морския бряг на айряна, баницата и на „Аз съм дърта пияница“ с концерт.
03 Април 2015, Петък, 09:12 ч.
Това ще е страхотна поп-рок вечер, уверява поетът с китара, който се прочу в „България търси талант“ с авторските си песни
Радо Михов и неговата група Slaff ще зарадват тази вечер феновете от морския бряг на айряна, баницата и на „Аз съм дърта пияница“ с концерт. Той ще от 22 часа в клуб Alivebar, съобщи поетът с китара, който се прочу в шоуто „България търси талант“ са авторските си песни. Това ще е страхотна поп-рок вечер, уверява той.
„Ще ви изпълним много авторски парчета, включително излъчваните в национален ефир "За да си с мен" и "Дърта пияница" и новото ни хитче - „Не ми пука!“, сподели Радо Михов във Фейсбук.
В категории:
Лайфстайл
Биляна Гавазова с емоционална изповед след 4 години извън ефир
Пиян тираджия едва не се размаза в къща
Пловдивския Чикименто Стоян се прибира с еднопосочен билет за България, но коя дама ще го последва
Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна
Разкриха кой е поръчителят на Къро
Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие
Giro d`Italia и по древните улици на Пловдив
До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика
Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта
Елизабет или Кралицата девственица с премиера в Бургас
Любима компания напуска пазара на домакинските електроуреди
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа, откараха го в болница
