Петър Йовчев от Бургас: Не искаха да ме обслужат, защото не бях здравно осигурен
04 Март 2015, Сряда, 22:41 ч.
Бургазлията се ядосва от некоректното отношение на лекарите, вини ги, че забравили Хипократовата клетва
Здравейте, искам да кажа на всички какво ми се случи в Окръжна болница – Бургас на 28-и февруари, пише за рубриката "Моята новина" на Нова ТВ бургазлията Петър Йовчев и продължава: Бях приет в болница с апандисит, но понеже не бях осигурен до тогава, ми казаха след празниците да си платя осигуровките, да отида да покажа бележката от НАП и да ми дадат болничния, за да ме изпишат. Така и направих, но докторът ме е изписал още на 1-ви и сега болничен няма, а изписването ми стана без никакъв преглед дали съм добре, нито са ми сменили дори веднъж превръзката и сега имам нещо като дренаж в операцията. Сега трябва да ходя да плащам частно да ми извадят конците, защото в Окръжна болница няма кой да ти обърне малко внимание. Това нормално ли е? Или за държавата е нормално?!
В категории:
Здраве
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Казвам се Николай Георгиев и стоя зад всяка една дума която съм написал .
Моля всеки който прочете написаното да го сподели и да се замисли защо плащаме здравни осигоровки при положение, че в Бургаската болница няма специалист който да ме оперира и трябваше да ме пратят в София и да си платя 1200 лв за линейка
na turcite i ciganite im dadoxme vlasta da si pravqt kakto si iskat a nas balgarite ku4eta ni qli taka li ..... vzemete malko se zasramete