Продуцент №1 в България поема „Spirit of Burgas”
„Болкан Ентъртеймънт Къмпани” печели търга за отдаване под наем на пространството в Морската градина на Бургас, където се провежда фестивалът „Spirit of Burgas”
Ключови думи:
бургас, spirit of burgas, Болкан Ентъртеймънт Къмпани, търг, 2015, фестивал, сцена, хедлайнер, световна звезда
17 Февруари 2015, Вторник, 03:08 ч.
Световни хедлайнери идват за фестивала през август
Най-голямата продуцентска компания в България „Болкан Ентъртеймънт Къмпани” печели търга за отдаване под наем на пространството в Морската градина на Бургас, където се провежда фестивалът „Spirit of Burgas”. До края на месеца ще бъде подписан договорът с продуцентската компания, което автоматично ще им уреди правата за ползване на марката „Spirit of Burgas” за 2015 г.
Агенцията има богат опит в организирането на най-големите концерти у нас.За фестивала „Sofia Rocks” те доведоха редица световни звезди. Организирали са концерти на Пласидо Доминго, Том Джоунс, Сара Брайтън, Бон Джоуви, Guns N' Roses, The Offspring. С кои звезди на музикалната сцена се водят преговори обаче, все още е рано да се каже. „Амбицията на Общината е фестивалът да се завърне по-силен и на сцените да се качат световни хедлайнери”, каза Весела Йорданова, директор по „Култура и връзки с обществеността” в Община Бургас.
В категории:
Бургас
Бизнесът ще плаща до 30% по-малки глоби, ако признае, че гази закона и се разбере с КЗК
Фалшиви инжекции за отслабване, купени онлайн, пратиха двама души в кома
Арестуваха българин за алоизмами за близо 700 000 евро
Линията на бедност скача с 52 евро през 2027 г.
Мислите го за обикновена умора? Кардиолог разкри кои скрити симптоми издават опасен проблем при младите
Пияни келеши помляха защитени дюни с колата си, зарязаха я в пясъка и хукнаха да друсат кючеци в „EXE“!
Президентът на MAX FIGHT с голяма новина: Борислав Велев-Рой се завръща на ринга след 2 години отсъствие
Край на тарикатлъка: 80-годишен грък намери безотказен начин да се справи с „резервациите“ с хавлии на плажа
Грозен вандализъм подпали Айтоската планина: Очевидци видяха от терасите си как трима пиромани умишлено пепелят „Орела“!
Антон Кутев: Илияна Йотова кандидат за президент на ПБ? Не мога да кажа нищо, още съм член на БСП
БФС поздрави Георги Иванов за голям празник
Джон Лоутън се обръща в гроба, Джулая в Слънчев бряг се превърна в Банго Василий

И това че си ходиш на село да копаеш картофите, не означава че си ходил на почивка... МЪРША
Датите са от 01.01 до 31.12 всяка година . Заминавай където искаш и никога не се връщай .