Бивш балетист записа със скрита камера шефката си, закани се да я съди
Бившият балетист Диян Димитров, който от две години работи като приемчик в хипермаркет, сподели, че ще съди работодателката си, защото е решила да го уволни заради болничен.
21 Януари 2015, Сряда, 14:36 ч.
Управителката на магазина, в който работи Диян Димитров, не му разрешила да отиде на операция, защото й трябвали работници в склада
Бившият балетист Диян Димитров, който от две години работи като приемчик в хипермаркет, сподели пред камерата на Нова телевизия, че ще съди работодателката си, защото е решила да го уволни заради болничен.От записа със скрита камера, който 46-годишният мъж направил, става ясно, че му се налага да излезе в болничен за планова операция на единия тестис, но шефката му го заплашва, че ще намери начин да го уволни, ако той отсъства от работа. Трябват ми активни служители, а всички знаем как в тази страна се вземат болнични, крещи управителката на магазина. Тя не дава на служителя да отсъства от работа, за да се излекува от бронхопневмония преди операцията. Намеква и за далавера, свързана с предишния му болничен, взет заради трудова злополука. Диян обаче показва белег на пръста си и обяснява, че вратата в склада го е затиснала, той се лекувал две седмици. Как се случи това, пита началничката. Бившият балетист й отговаря, че причината за трудовата злополука е течението в помещението. „Падна ми нокътят. Добре, че не се счупиха хрущялите, защото иначе нямаше да имам пръст!“, добавя Диян Димитров.
В категории:
Животът
Асен Василев заплаши с нов протест, този път заради удължения бюджет
Разказ за доброто или как полицаи помогнаха на незрящо момче
Цените на петрола скачат след блокадата на Тръмп върху танкери от Венецуела
Кои са зодиите със силна интуиция
Млади художници от Бургас вдъхват образ поезията на Петя Дубарова
Гъста мъгла по „Тракия“, а видимостта е до 50 м в Старозагорско
Заподозреният за антисемитската атака в Сидни е обвинен в 59 престъпления
Ник Райнер може да получи смъртна присъда, убил е родителите си
Проектът за новия стадион на Левски е временно замразен поради липса на финансова гаранция от инвеститора
Автоинструкторите в Бургас излизат на протест
17/12/2025, Сряда 09:47
3
Жилищата в България удвоиха цената си за 10 години, но 86% живеят в собствено жилище
Васил Терзиев: Камерите в училищните тоалетни са недопустими, ще има пълно разследване
