Шефовете на "Нефтохимик" зарадваха семейството на пострадалия Гошко от Дебелт с куп подаръци
Ръководството на ФК Нефтохимик Бургас 1962 посети семейството на изнасиления петокласник Гошко в село Дебелт в навечерието на Коледа
24 Декември 2014, Сряда, 18:33 ч.
Автор: Флагман.БГДонка просълзена посрещна "щейховете" в дома си
Ръководството на ФК Нефтохимик Бургас 1962 посети семейството на изнасиления петокласник Гошко в село Дебелт в навечерието на Коледа . Те бяха посрещнати от майката на детенцето, която през сълзи ги прие в своя дом, заедно с братчето и сестричките на малчугана. “Шейховете”, бяха подготвили подаръци за Коледа, които включваха пълна спортна екипировка на футболният тим, анцузи, зимни якета, раници, всички с емблемата на футболният тим и марката “Красико Спорт”, които неотлъчно вече 5-та година работят заедно. Календари на мъжкия отбор за предстоящата година и футболна топка също зарадваха децата, които веднага ги разопаковаха, като не успяха да скрият радостта и щастието в очите си. Книга - биография на Димитър Бербатов, също беше част от изненадата. Това обаче не бе всички, като за финал ръководителите на тима подариха и голям LED телевизор, с който семейството да посрещне Коледните и новогодишни празници. При визитата Нефтохимик бе представен от Изпълнителният директор Николай Тодоров, шефът на детско юношеската школа Костадин Джамбазов и Стоян Николов – член на Управителния съвет на клуба. В разговор между майката Донка и шефовете в тима стана ясно, че семейството се нуждае от дрехи и дърва за зимният сезон, както и всякакви хранителни продукти.От Нефтохимик обещаха, следващата седмица да пратят дърва за отопление и голямо количество дрехи, които допълнително ще помогнат на семейството.
Клубът отправя и апел към всички граждани на Бургас и всички спортни клубове в града, да помогнат на Донка и нейното семейство, защото зимата тепърва започва, а семейството се нуждае от топлина и храна.
В категории:
Бургас
Как КАТ ще убие Waze
Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна
Дизелът поскъпва двойно по-бързо от бензина, войните удариха рафинериите и доставките
Дрехите втора употреба вече са масов избор: 58,1% са пазарували second hand за година
Часове след първия курс: Новите влакове „Шкода“ осъмнаха с боклуци
Пожар пламна край Слънчев бряг, страховитият вятър усложнява гасенето
Вижте къде живее „наркоманката от тавана“, използвана за примамка на убития Георги Кузев
Инфлацията пада до 4,4%, но българите продължават да усещат силно поскъпването
Воден смерч се изви над Черно море
ChatGPT задейства тревога: OpenAI подаде сигнал до ФБР за баща, заподозрян, че планира убийството на 8-годишния си син
Доли Партън е зле, отмени още една изява
Явор Дачков: Димитър Николов отишъл с 10 души за Евровизия, Васил Терзиев - само със заместника си
