Изтезаван от извънземни американец доказа, че не лъже
15 Декември 2014, Понеделник, 08:55 ч.
45-годишният Джозеф Квор се подложил на тест с полиграф, за да му повярват хората, че е бил отвлечен и измъчван от пришълци с големи жълти очи
45-годишният американски бизнесмен Джозеф Квор е бил отвлечен от извънземни, съобщава planeta.moy.su.
Квор твърди, че е бил четири дни на борда на извънземен кораб, където е бил подложен на ужасни експерименти. Проверка с детектора на лъжата потвърждава, че той казва истината.
Джозеф е бил отвлечен от извънземни на 15 октомври 1996 г., когато се прибирал с колата към дома си. Дълго време той крил своите тайни от страх хората да не го помислят за луд.
Докато пътувал, Квор чул оглушителен тътен и двигателят на автомобила му изгаснал. Тогава ярък лъч го заслепил и незнайно как след няколко дни се озовал гол на поле. Наложило се да върви пеша до дома си, а там заварил своята съпруга Даяна, обляна в сълзи. Оказало се, че са минали четири денонощия от мистериозното му изчезване. Той не можел да си спомни къде е бил през това време. Не знаел от какво са и синините по рамото и белезите по дясната му ръка. Тогава Даяна го убедила да потърси помощта на хипнотизатор. Под хипноза бизнесменът разказал как е бил отвлечен от извънземни пришълци. Описал ги като същества с кожа подобна на каучук и с големи жълти очи.
„Съблякоха ме и ме поставиха в голяма вана. Течността обаче ме изгаряше като киселина. След това един от извънземните се наведе над мен с нещо като кука, но с острие като бръснач и направи разрез на дясното ми рамо. Инжектираха ми някаква течност, след което се оттеглиха и ме наблюдаваха от разстояние. След това поставиха две огромни игли на рамото ми, а между тях течеше ток. Крещях докато не загубих съзнание от болката“, разказва Джозеф. За да докаже, че не лъже, той се подложил в Денвър на тест с полиграф и се оказало, че казва истината.
В категории:
Животът
Крадец нахлу в имението на Ким Кардашиян и отмъкна колата й от двора
Внимание утре по АМ „Тракия“: Ограничават аварийната лента в 12-километров участък
Несебър кани деца със специални потребности на плувен маратон
Глория и Илия Загоров отново се събраха след повече от 20 години
Белгийска овчарка нахапа 8-годишно момиче в парк, а стопанинът си тръгна от мястото
Прищина отвърна на Зеленски: Свалиха украинското знаме след думите му за Косово
На този ден се предвещава каква ще бъде годината
Българите доплащат по 6,78 евро за лекарство, при хипертония сметката стига 90 евро годишно
След взривовете край Трявна: Евакуират и съседни села, районът остава под блокада
Ресторантьор към недоволните: Скъпо ви е кафето за 2,50 евро - вземете си от машината
Взривове разтърсиха завод за боеприпаси край Трявна, задействаха BG-ALERT
Виртуози в музиката и в рисуването ще се представят в НЧ „Просвета 1888“
