След сигнал до Флагман: Абсорбатор спира дима от кебапчийницата до бургаската полиция

Собствениците ще намалят димната завеса, която опушва домовете на живеещите в кооперацията отгоре, коминът на абсорбатора се извисява над малката къщичка, но ползата от него е минимална
Ключови думи:
бургас, скара, дървени въглища, бул. христо ботев, од на мвр, полиция, висши ченгета, арестантин, следствен арест, задържани, миризма, вентилация, кюфтета, кебапчийница, абсорбатор, монтиран, комин
14 Декември 2014, Неделя, 22:34 ч.
Вече ги няма и рекламните табели, които канят на сочна скара на дървени въглища
Монтираха аспиратор на кебапчийницата, която месеци наред опушва с гъсти талази дим целия район около ОД на МВР-Бургас, Следствения арест и детската градина на бул. „Христо Ботев”. След като читател алармира в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН", вече ги няма и рекламните табели, които канят на сочна скара на дървени въглища, примамват да си вземеш и за вкъщи /ВИЖ ТУК/.

Коминът се извисява над къщичката и вече пушекът не е толкова гъст
Собствениците явно са решили да намалят димната завеса, която опушва домовете на живеещите в кооперацията над кебапчийницата и са монтирали абсорбатор, чийто комин се извисява над малката къщичка. Въпреки това обаче димът още се стеле над бул. „Христо Ботев” и примамва минувачите да си купят топли и сочни кюфтета и кебапчета. А полицаите продължават да се редят на дълги опашки, за да похапнат за обяд.
Очакваме и други ваши сигнали на редакционната ни поща: [email protected] или на тел. 0899 848 081, 0884 833 331 и 056 84 02 81
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН






Виктор разкарал тази участничка в Ергенът, защото била дебела и натрапчива
02/08/2025, Събота 21:59
1

Слагам мляко, малко вода и правя уникални сиренки
02/08/2025, Събота 21:40
0

Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони
02/08/2025, Събота 21:21
1

Какво не знаем за изпъкналите вени на ръцете
02/08/2025, Събота 21:00
0



Вълк нападна дете в Нидерландия, издадена е заповед за разстрел на хищника
02/08/2025, Събота 20:20
0

Васил Найденов остава без най-големите си хитове?
02/08/2025, Събота 20:15
2



Къде точно са американските ядрени подводници около Русия?
02/08/2025, Събота 20:03
5

Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук
02/08/2025, Събота 19:45
2




Сега Момата, като построи ПОДЗЕМНИЯ ГРАД в бомбоубежището ... да покани гози от СКАРАТА на дървени въглища там, кеф им на туристите КЮФТЕТА и КЕЕБАПЧИТА, кеф им АТРАКЦИИ. Така хем ще сложат "иновативна" аспирация под земята, хем постоянно ще им е в експлоатация .....Хайде Миме, ти си !
Това ли е центъра на Бургас, докъде ни доведе тази проклета бедност, това е по зле от Афганистан. Кмете, събаряй ги тези комунистически блокове, срам ме е да доведа туристи и бизнеса от чужбина!!!!
Haha, tova bilo Evropa.
GROZNA!!!
GROZNA!!!
KAK MOGE DA IMA TOLKOVA GROZNA!!!
KAK TURPITE GROZOTIA!!!!
Sushto proverete ot kude vzima hranata, dali ima himikali.