Кличко след мача: Дадох урок на Пулев, исках да го ударя лошо (видео)
16 Ноември 2014, Неделя, 18:21 ч.
Източник: 24„Изнесох урок на Пулев, но съм сигурен, че той ще се възстанови, ще се върне много по-силен и ще има успех срещу другите добри боксьори. Това заяви пред Нова телевизия украинецът Владимир Кличко след края на боксовия мач с Кубрат Пулев. Кличко призна, че е искал да нанесе тежък бой на българина.
"Като спортист е много важно да показваш уважение към другите спортисти, а Пулев не прояви уважение към мен. Ако не покажеш уважение, това е цената, която плащаш", допълни световният шампион.
„Беше много трудно, за да се въздържам емоционално, бях изваден от равновесиe в този бой. Исках да нокаутирам Кубрат Пулев, да го ударя лошо, с всичка сила",каза още Кличко.
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете
4 сигурни признака, че сте идеалната двойка
5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод
Бюджет 2026 спря автоматичния ръст на заплатите за близо 800 000 души
Мигрантски хаос в Сеута: До 60 000 преминаха границата, 67 загинаха
Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана
Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ)
Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?

Когато котката заспи мишките започват да цвърчат. СПРЕТЕ С ТЪПИЯ СИ ХЕЙТ ОТНОСНО КУБРАТ ПУЛЕВ МИШКИ УМРЕЛИ! С него показвате само едно - колко жалък и измислен е мизерният ви животец. И храчейки върху един паднал великан се опитвате да го осмислите. Всяка лоша дума за Кубрат ви дава вътрешна наслада нали, смешни и изгубени душици. В живота има победители и победени. КУБРАТ Е РОДЕН ПОБЕДИТЕЛ. А вие хейтъри сте родени победени, родени сте само за да бъдете никому ненужни изтривалки и никога ама никога няма да разберете смисъла на думите на Кобрата след мача... МЛЪК!
Кличко ти показа, че е голям спортист, голям човек и голям боксьор....
Боят с него не е като да чупиш стойки в Слънчака всяко лято или да русиш закани във фейса ......
Като българин ме беше срам да слушам купчината селяци дето освиркаха национален химн и дюдюкаха срещу справедливо спечелилият боя шампион. Кубрат да се пробва във WWF - там циркаджиите и празнодумците са на почит.