Българската гордост Крисия превърна Европа в детска планета, спечели второто място на Евровизия! (видео)
Съвсем малко точки не стигнаха на Криси за победата, 10-годишното дете-талант, заедно с виртуозните Хасан и Ибрахим постигнаха резултат, който досега страната ни не е постигала на европейската музикална сцена
15 Ноември 2014, Събота, 20:22 ч.
10-годишното дете-чудо взриви сцената
Крисия пя мощно и след изключително оспорван вот, се класира на второ място. Първото зае Винченцо от Италия, който също се представи добре. През цялото време Крисия се състезаваше с представителката на Армения и при гласуването двете непрекъснато разменяха местата си.
България никога не е заемала толкова престижно място на конкурса. Журито не даде точки на Крисия, но децата от останалите страни компенсираха. Осем държави адоха гласи си за българските изпълнители. Видеото на малката певица има над милион гледания в Ютюб.
Много се радвам, каза момичето веднага след обявяването на резултатите. Пианистите Хасан и Ибрахим се разплакаха от щастие и само промълвиха "Благодаря, щастливи сме".
Съботата носи рязка промяна, дъжд, гръмотевици и риск от градушки в страната
Как всяка зодия реагира на предателство
Барселона с трансферна бомба
Каква е слабостта на всяка зодия
Иван Иванов – кандидатът, който превърна действията и отчетността в политика в своя кауза
Програмата на Флора Бургас 2026 започва с ревю на тоалети от цветя и демонстрации на открито
Гофрети у дома - бърза рецепта
Трикове за почистване на килими
Как да почистите завеси без пране
Домашна пица като от ресторант
Тайни за бързо почистване преди гости
Голяма звезда напуска Реал Мадрид

Обаче, малко фалшивично и несигурничко пя, което не е проблем на детето, а на тези, които са подбрали песента. Чрез този маниер на пеене едва ли ще създадат втора Едит Пиаф или Лили Иванова, защото времето на тези дами е безвъзвратно отминало
Най-малките бяхте, а най-добрите!
Целувам ви! И тримата!
Бъдете живи и здрави!!!
Вие сте истинските победители!!!!