Българската гордост Крисия превърна Европа в детска планета, спечели второто място на Евровизия! (видео)
Съвсем малко точки не стигнаха на Криси за победата, 10-годишното дете-талант, заедно с виртуозните Хасан и Ибрахим постигнаха резултат, който досега страната ни не е постигала на европейската музикална сцена
15 Ноември 2014, Събота, 20:22 ч.
10-годишното дете-чудо взриви сцената
Крисия пя мощно и след изключително оспорван вот, се класира на второ място. Първото зае Винченцо от Италия, който също се представи добре. През цялото време Крисия се състезаваше с представителката на Армения и при гласуването двете непрекъснато разменяха местата си.
България никога не е заемала толкова престижно място на конкурса. Журито не даде точки на Крисия, но децата от останалите страни компенсираха. Осем държави адоха гласи си за българските изпълнители. Видеото на малката певица има над милион гледания в Ютюб.
Много се радвам, каза момичето веднага след обявяването на резултатите. Пианистите Хасан и Ибрахим се разплакаха от щастие и само промълвиха "Благодаря, щастливи сме".
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920

Обаче, малко фалшивично и несигурничко пя, което не е проблем на детето, а на тези, които са подбрали песента. Чрез този маниер на пеене едва ли ще създадат втора Едит Пиаф или Лили Иванова, защото времето на тези дами е безвъзвратно отминало
Най-малките бяхте, а най-добрите!
Целувам ви! И тримата!
Бъдете живи и здрави!!!
Вие сте истинските победители!!!!