Българската гордост Крисия превърна Европа в детска планета, спечели второто място на Евровизия! (видео)
Съвсем малко точки не стигнаха на Криси за победата, 10-годишното дете-талант, заедно с виртуозните Хасан и Ибрахим постигнаха резултат, който досега страната ни не е постигала на европейската музикална сцена
15 Ноември 2014, Събота, 20:22 ч.
10-годишното дете-чудо взриви сцената
Крисия пя мощно и след изключително оспорван вот, се класира на второ място. Първото зае Винченцо от Италия, който също се представи добре. През цялото време Крисия се състезаваше с представителката на Армения и при гласуването двете непрекъснато разменяха местата си.
България никога не е заемала толкова престижно място на конкурса. Журито не даде точки на Крисия, но децата от останалите страни компенсираха. Осем държави адоха гласи си за българските изпълнители. Видеото на малката певица има над милион гледания в Ютюб.
Много се радвам, каза момичето веднага след обявяването на резултатите. Пианистите Хасан и Ибрахим се разплакаха от щастие и само промълвиха "Благодаря, щастливи сме".
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Обаче, малко фалшивично и несигурничко пя, което не е проблем на детето, а на тези, които са подбрали песента. Чрез този маниер на пеене едва ли ще създадат втора Едит Пиаф или Лили Иванова, защото времето на тези дами е безвъзвратно отминало
Най-малките бяхте, а най-добрите!
Целувам ви! И тримата!
Бъдете живи и здрави!!!
Вие сте истинските победители!!!!