Динко Динев забрани на Емануела да се омъжи за сина му
07 Ноември 2014, Петък, 20:38 ч.
Братя Диневи пазят богатството си, ще гледат внука, но не фолкпевцата
Динко Динев бил категоричен, че ще приеме бъдещия си внук като равноправен член на семейството, ще го обгрижва както се полага на богаташки наследник и по никакъв начин няма да лишава детето от нищо. Той е готов да му предостави всичко, но не и законно женени родители.
Още отсега богаташът отрязал мерака на зеленооката изпълнителка да върже със законен брак най-големия син на клана - Митко. 27-годишния палавник вече е забременил фолкаджийката и тя ще роди наследника му, но нямало къде да бяга и не можела да има претенции върху семейните имоти, а само върху Димитър, докато той я иска . Затова и той и многобройното му семейство ще приемат детето, но не и майката.
При един евентуален развод загубите за семейството откъм финанси щели да са големи и затова Динев-старши се произнесъл окончателно по въпроса със сватбата, пише Lifestyle.bg. Самата Емануела може би по принуда също заяви, че не иска брак с бащата на детето си, а само да се обичат.
Първият внук на клана се очаква да се роди през януари в скъпа частна клиника в София в условия на абсолютен лукс, грижа и внимание.
В категории:
Лайфстайл
Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха
Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта
28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията
Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година
Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро
Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка
Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство

И реши да ползва други с фамилия ПАК Диневи...