След 25 години развод бургаски пенсионери пак си казаха “Да”
Биню и Марийка Биневи подновиха своя брак на 20 октомври 2014 г,, след като от 1989-та са разведени, снимка e-burgas
21 Октомври 2014, Вторник, 18:44 ч.
Биню и Марийка повториха брачната клетва за вярност
Биню и Марийка Биневи подновиха своя брак на 20 октомври 2014 г. На същата дата през 1968 г. те сключват брак в село Екзарх Антимово, откъдето е родом булката, пише e-burgas. През годините им се раждат син и дъщеря. През 1989 г. решават да се разведат и макар, че според закона вече не са съпруг и съпруга, остават да живеят заедно и вече се радват на петима внуци.
Работили в живели в Бургас, сега те живеят в село Вресово, но носталгията и антимовските корени на Марийка доведоха двамата вече 65- годишни пенсионери да положат подписи под новия си акт за брак в Община Карнобат.
„Така и не се разделихме, явно след повече от 45 години дойде отново време да станем булка и младоженец”, споделя новата брачна двойка. Те си пожелаха спокойни старини и се надяват на правнуци и още много радост и сладост в семейния живот.
В категории:
Животът
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна
