Бареков иска да го наричат новия Доган и да раздава порциите във властта
01 Септември 2014, Понеделник, 13:13 ч.
Ако бях цар, щях да ви оправя за 8 дни, но съм Бареков и ще направя това за 8 години, закани се лидерът на „България без цензура“
Николай Бареков сподели, че няма нищо против да бъде наричан „новия Доган” и да раздава порциите във властта. В ефира на бТВ той обвини водещия на „Тази сутрин“ Антон Хекимян, че участвал в кампания срещу „България без цензура” с цел коалицията да се разпадне. Това обаче нямало да се случи и тя ще е сред тези, които ще имат свои депутати в следващия парламент. Новото партийно величие стигна дори толкова далеч в мечтите си, че обясни как Бойко Борисов щял да му целува ръка. Лидерът на ГЕРБ, който е завел няколко дела срещу бившия ТВ водещ, щял да се принуди да търси помощта му, защото нямало да може да събере мнозинство в парламента.
Бареков разкри, че за последните пет години партията на Доган е получила 100 милиона лева. Субсидията на Яне Янев пък била 9 милиона лева. Затова Бареков настоява партийните субсидии да се махнат.
Ако бях цар, щях да ви оправя за 8 дни, но съм Бареков и ще направя това за 8 години, каза още той.
В категории:
Политика
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия

Логиката е проста : Озлобения, неук и тъп Пешо, мрази Валентин, защото Валентин е сравнително умен и работлив, и е дръпнал малко напред - има фирмичка, работи усилено и изкарва прилични парички, има сравнително хубава кола и готино гадже. Да, ама всички знаят, че ГЕРБ съсипва малкия и среден безнес, ерго, Пешо ще гласува за ГЕРБ, с надеждата бизнеса на Валентин да бъде смачкан, и мръсната, долна душица на Пешо да бъде удовлетворена...
Това е логиката на Пешо - ще дойде ГЕРБ, и ще изравни резултата... Ама няма да издърпа глупака Пешо до нивото на Валентин, а напротив - ще срине Валентин до нивото на некадърника Пешо. Затова Пешо боготвори ББ...
до Андрей
субсидиите трябва да се увеличат и да се премахнат спонсорите на партиите или да станат публични дарителите, иначе се изкривява системата каткто при бюрека-мишок селянин с пари неизвестно от къде пълни медиите с пумия и има глупаци му вярват и влиза в парламента с пари на олигарси подлоги на кгб