×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бъдещото спецченге Киро Садиста пали котки и кучета, удушава ги в менгеме! (18+)


Бъдещото спецченге Киро Садиста пали котки и кучета, удушава ги в менгеме! (18+)
Всякакви извращения върху животни пробват садисти в жегите
16 Август 2014, Събота, 17:10 ч.
Автор: Флагман.бг

Жегите „активираха” всякакви откачалки


Кърджали отново е в шок и ужас. Жегите „активираха” какви ли не откачалки – педофили, пиромани, ексхибиционисти… Последният случай, на който се натъкна „ШОУ”, е 24-годишен садист с „афинитет” да пали малки кученца и да смачква котки в… менгеме.

„Народът вече съвсем лудна. Доколкото знам, местното психо в момента се пука по шевовете. Доскоро ни правеха впечатление разни смахнати, които се разхождаха из града, говореха си на висок глас, гледаха кръвнишки, обаче не посягаха на хората. Една „дама” на достолепна възраст, облечена с ретро-шик тоалети, накичена с бижута като коледна елха, ката ден обикаля кооперативния пазар. Влуди тържището - крещи, псува на висок глас, разказва си нерадостната одисея... Но това, което се случва напоследък, ни изправя на нокти. Умът ни не го побира! Да се чувстваш несигурен и денем, и нощем. Както за себе си, така и за най-близките си”, прави „психограма” на дереджето край река Арда 86-годишният Манол Манолов. А лудите в града се множат. Както народното издание информира, 62-годишният клошар с два апартамента Стойчо Каубоя се опита да изнасили 8-годишното си съседче. Полицията веднага подпука изверга, като откри в дома му цял „арсенал” кошнички с играчки за момиченца – с тях се е опитвал да примамва малолетни и да ги изнасилва. Педофилът обаче получи само условна присъда.

Случаят с него все още не беше затихнал, когато на психо-хоризонта изгря друга „звезда”. 35-годишният руснак Валери Фьодоров, неизвестно все още как е духнал от местното „кукувиче гнездо”, лекуван там от остра параноидна шизофрения, пък хвърли в потрес обитателите на квартал „Възрожденци”. Братушката, останал без лекарства, е в сериозна фаза, граничеща с агресия – неистово крещи и шашка обитателите на бл.62 с благословиите си: „Е..те си майката всичките, ще ви изпратя в преизподнята! Аз командвам тука!”. След което започва да пали сухите треви до магазина, съблича се чисто гол, и мандахерца на показ оная си работа. Психопатът-пироман и ексхибиционист скоро е озаптен. Но споменът от срещата с „третия вид” едва ли скоро ще избледнее от съзнанието на „възрожденци”.

В началото на август изплува като от царството на тъмните сили 24-годишният Кирил Андреев, узна новата потресаваща вест репортер на „ШОУ”.

Отявлен садист

на всичкото отгоре - с мераци за спецченге. Последният кърджалийски „екшън-герой” си има и друга мания - да убива беззащитни животни. И тъй като няма средства като футболната легенда Христо Стоичков да ходи на сафари в Африка и да стреля по слонове, тигри и лъвове, местният „трапер” започва да избива… малки кучета и котки. Жестокостта му граничи с параноя. Тупа се по гърдите пред приятели как е полял шест кутрета с бензин и ги е запалил живи. Как се е кефил от агонията им, а последните им стонове са носили истинска наслада в душата му. С мобилния си телефон дори заснема „подвига” си и показва ужасяващите кадри на най-близките си.

„Героизмът” на смахнатия обаче не спира дотук – бензинът все пак е с пари, а не винаги може да си набави средства за купуването му. Затова използва тежките си младежки лапи – де-що свари улични котки, пъха ги в една пазарска чанта, отива на закътано мрачно място и започва да извива вратлетата им. Киро смятал за най-голямото си постижение как успял да „сгащи” една персийка на комшии, тежаща към три кила. Вкарва я в мазето в блока си и й слага главата в менгеме. Преди това е завързал със сезал четирите й лапи. След това бавно започна да върти ръкохватката на железарския инструмент и да притиска постепенно масивните железа към черепа й… „Видяхме трупа на обезобразената си котка на другия ден до контейнерите. Тоя луд дори не си беше направил и труда да я хвърли в тях. Милото ни коте, гледахме си я като внуче, а тоя ненормалник да я умъртви по такъв жесток начин! Що за изрод е тоя човек?!”, недоумяват собствениците на екземпляра от елитната порода. Но тъй като вече са в доста напреднала възраст, едва ли ще защитят правата си.


Изкукалият не спира дотук

След като не се /само/задоволява с убийството на котки, преминава на малки кучета. Де-що срещне пале, отново го умъртвява със същата жестокост. Лови ги с примка, хвърляйки им преди това евтин кренвирш за примамка. Истинският екстаз му идва, когато започва да ги души, докато не ги умъртви. Всичко снима с камера от собствения си телефон, за достоверност. „Киро Садиста най-вече се подвизава по тъмни доби на пазара в Кърджали, там има няколко магазина за карантии, където чорбаджиите им изхвърлят на боклука развалената стока. Затова там най-често се събират бездомни помияри. А той ги дебне, хваща ги, и така задоволява ниските си страсти. Млад, прав мъж, вместо семейство да гледа, деца да гушка, той тръгнал да избива животинки! Що за удоволствие е това?!”, разправят свидетели на шантавите му окървавени мераци.

Екозащитни организации в Кърджали бол. Получават си тлъстите европейски субсидии и отчитат фригидна дейност. Но не могат да опазят никого – нито собствениците на домашни животни, нито тези, които ги заплашват.

А кой всъщност е зловещият куче-и коткоубиец, опита се да разбере човекът на народното издание? За последно Кирил е работил като шофьор на камион в частна фирма. Студент е по „Национална сигурност” в школата в Смолян. Мечтата му е да стане спец ченге…

В категории: Животът


5
Коментара
Флагман.БГ Намалете лошия холестерол с тези храни Намалете лошия холестерол с тези храни 16/03/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Скалата с обръщение към украинския си двойник Скалата с обръщение към украинския си двойник 16/03/2026, Понеделник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Гответе като професионалист: Основни правила Гответе като професионалист: Основни правила 16/03/2026, Понеделник 19:33 0
5
Коментара по темата
5.
човек
16.08.2014 18:51:02
0
5
Всичко се връща и то на най милото му. Дано да е по скоро. За този изрод съд и затвор няма ли. Каква майка го е раждала и отгледала.Срам и позор!
4.
Брат Му на Винету
16.08.2014 16:52:20
0
0
скибайте пролетта кво ще е след калинките , тя още не е почнала вашта
3.
do sadisti
16.08.2014 14:53:18
1
7
Takiva hora de gi ebesh analno sled tova jenite i bratovchedkide mu nared
2.
burgas
16.08.2014 14:30:31
2
19
че няма ли кой да му нахака пишката в менгемето и стиска докато го направи жена....
1.
zapoznat
16.08.2014 14:26:17
0
12
to se vrashta ako ne na nego na blizkite mu :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата 
Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори