×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трети дубъл: Строителният бос Петко Чонтов е виновен, че пребил Вампира, осъдиха го условно


Трети дубъл: Строителният бос Петко Чонтов е виновен, че пребил Вампира, осъдиха го условно
Скандалният строителен предприемач Петко Чонтов се прочу и с кооперацията-фантом в ж.к. „Меден рудник”. Той взе авансово парите от десетки бургазлии, но не изгради абсолютно нищо
08 Август 2014, Петък, 10:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Скандалният строителен предприемач Петко Чонтов се прочу и с кооперацията-фантом в ж.к. „Меден рудник”


Скандалният строителен предприемач Петко Чонтов, който излъга десетки бургазлии като им продаде кооперация-фантом, е виновен и за друго престъпление. С трето съвсем прясно решение излезе Бургаският апелативен съд срещу бизнесмена, който отвлече и би наркомана Галин Грозев – Вампира. Делото се гледа за трети път, след като ВКС на два пъти връща присъдите на бургаските магистрати. Вече 5-та година предприемачът се опитва да провали процеса, като си измисля алибита, а свидетели се отричат от първоначалните си показания. Уви, Темида остава непоколебима, но постепенно свива наказанието му. Според новата присъда Чонтов се разминава с 2 години условно с 3-годишен изпитателен период. Това решение за жалост може да бъде отново обжалвано пред ВКС.

Според обвинението Петко Чонтов отвлякъл Галин Грозев-Вампира на 17 май 2008 година. Наркоманът се опитал да краде от строителния му обект в ж.к."Меден рудник". Предприемачът бил бесен от опита за кражбата, нахвърлил се върху апаша и го напердашил с дървени летви, които взел от кофража. След това Чонтов завързал Георги за ръцете с въже и го натъпкал в багажника на автомобила си „Фолксваген Пасат“. Отпрашил към село Трояново, където спрял до вилата на свой приятел. Там вързал крадеца за едно дърво и продължил да го бие. Като се уморил да го налага, го оставил да преспи, закопчан за дървото.
На сутринта предприемачът пак теглил здрав пердах на апаша, след което отново го вмъкнал в багажника и го върнал на строежа.

Там подсъдимият Чонтов накарал свой служител да остриже крадеца на жици и отново го бил. Едва на следващия ден по обяд Георги бил освободен, след като строителният бос му теглил прощален побой.


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Бивша звезда на Левски стана наркопласьор? Бивша звезда на Левски стана наркопласьор? 16/01/2026, Петък 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България 16/01/2026, Петък 18:33 0
Михаил ДИМИТРОВ Х се срина Х се срина 16/01/2026, Петък 18:11 1
Тервел ИЛИЕВ Фатална катастрофа на пътя София-Варна Фатална катастрофа на пътя София-Варна 16/01/2026, Петък 18:05 0
1
Коментара по темата
1.
Dimcho
08.08.2014 12:08:49
0
10
Супер забавна статия,евала на човека,тоя да се радва,че не са крумовите закони,че щеше не с коса,ами без ръце да остане,мазната дрога,трябваше и двата му вампирски зъби да извади
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово От пътната агенция уточняват, че мерките са превантивни и целят предотвратяване на инциденти Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Паркът разполага с новоизградени широки алеи, дървена беседка и удобни пейки с кошчета за отпадъци, както и с нови осветителни стълбове Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест 19-годишният Божидар Бобоков е обвинен за държане на марихуана с цел разпространение, намерени са близо 400 грама Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Служителите му смятат, че е заслужил да се отдъхне под ярките слънчеви лъчи, макар че всички зъзнат в снежен Бургас НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? Германия бе домакин на мач от НБА - официален двубой от редовния сезон, за който се приемаха и спортни залози Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Не знам каква мафия може да сме, но Европейския съвет и Европарламента с пълно болшинство ни извадиха от 27-годишния мониторингов механизъм към нашата правоохранителна система Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства По време на блицконтрол в Народно събрание Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Класирането поставя България сред държавите с най-голяма свобода на движение  Поляците доминират в Бургас, а Германците водят туристическия поток във Варна Поляците доминират в Бургас, а Германците водят туристическия поток във Варна Морските летища отчитат 11 процента ръст на пътниците и над 3,7 милиона обслужени души Общината преобрази неугледен терен в детска площадка във „Ветрен“ Общината преобрази неугледен терен в детска площадка във „Ветрен“ Чисто новата зона е зелено пространство за забавления и отдих
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Ще има срещи с Тръмп и Уиткоф Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! На предварителното заседание в Арбитражния съд в Москва РЦБ обвини „Юроклиър“ в нанасяне на финансови щети вследствие на действията на депозитаря, които са лишили институцията от управлението на нейните „ликвидни активи и ценни книжа“ Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай От началото на демонстрациите на 28 декември 2025 г. в Иран са загинали най-малко 2677 души, твърдят неправителствени организации Х се срина Х се срина В Обединеното кралство са регистрирани над 19 000 сигнала за проблеми, докато в САЩ са отчетени почти 75 000 случая Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Мат Калил иска 750 000 долара обезщетение от Хейли Калил за морални щети след нейни коментари в Twitch Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Наследникът на политическия шоумен вече е регистрирал „Азур Енерджи“ ООД Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Испанският певец заяви, че твърденията на двете бивши служителки са „абсолютно безпочвени“ и защити публично името си Лавина помете ски курорт край Монблан Лавина помете ски курорт край Монблан А само за дни серия от лавини в Алпите взеха жертви във Франция, Италия и Австрия 11-годишното момиче, оцеляло след клане на яхта и 4 дни на пояс в океана – невероятната история на Терри Джо 11-годишното момиче, оцеляло след клане на яхта и 4 дни на пояс в океана – невероятната история на Терри Джо Едно морско пътешествие до Бахамите трябваше да остави прекрасни спомени, но се превърна в трагедия Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Класирането поставя България сред държавите с най-голяма свобода на движение 
Росен Желязков Росен Желязков Трябва бързо да се отива на избори, без политическо шоу Виц на деня Виц на деня Гледам новините и някак ласкаво започвам да псувам на сръбски, щото българският вече не обхваща обема на ситуацията. Виц на деня Виц на деня Една жена се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори