×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Луиза Григорова залюби „дърта пияница”


Луиза Григорова залюби „дърта пияница”
Бившият модел и настояща актриса Луиза Григорова е заформила любовен романс с автора на прословутия хит „Дърта пияница”
02 Август 2014, Събота, 12:19 ч.

Актрисата върти връзка с младия певец Радо Михов

Бившият модел и настояща актриса Луиза Григорова е заформила любовен романс с автора на прословутия хит „Дърта пияница”. Това е младежът Радо Михов, който се прочу с колоритното парче, щурмувайки тазгодишните кастинги на риалитито „България търси талант”.„Вече ми писна от драми, сълзливи любовни истории и ревниви гаджета с комплекси. Искам някое зряло момче, което все пак има чувство за хумор и е истински мъж, а и Радо е страшно готин и талантлив”, изтъкнала самата Григорова пред приятели.

Дъщерята на модната шефка Ивета Григорова не искала топкрасавец до себе си, а човек, който да я разбира и да я прави щастлива, без да я натоварва излишно или пък да я задушава от ревност. Радо е обикновено момче, няма и тяло на фитнес маниак, но това не пречело на звездата от сериала „Дървото на живота” да хлътне до уши. Това, което я впечатлило особено, бил веселият му характер и чувството за хумор, съобщава "Монитор". Луиза също така оценява особено таланта му на певец и често го кара да й пее на ухо.

Родителите на ексмоделката обаче не гледали с добро око на връзката й с пловдивския бохем Радо. Майката и бащата на Луиза я упреквали непрекъснато, че още не е узряла и налита главно на лентяи или обикновени момчета. Новият й не бил мъж с перспектива – работи в София като сътрудник в колцентър и припечелва допълнително с певческите си изяви, които били от дъжд на вятър.

Преди това Гри-горови твърдо неодобряваха заварката на щерка си с актьора Явор Бахаров. Луиза и колегата й дори живееха заедно в апартамента на красавицата на бул. „Сливница”, което бодеше очите на родителите й.

В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Коментари
Тервел ИЛИЕВ Орбан ще се срещне с Путин в Москва Орбан ще се срещне с Путин в Москва 26/11/2025, Сряда 20:40 2
Флагман.БГ Зографски влезе в Топ 30 във Фалун Зографски влезе в Топ 30 във Фалун 26/11/2025, Сряда 20:18 0
Флагман.БГ Затварят родилно отделение Затварят родилно отделение 26/11/2025, Сряда 19:21 0
Флагман.БГ Колко масло трябва да има в двигателя? Колко масло трябва да има в двигателя? 26/11/2025, Сряда 18:18 1
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Размирици до Народното събрание! Провокатори с бръснати глави се опитват да обърнат бял автобус Размирици до Народното събрание! Провокатори с бръснати глави се опитват да обърнат бял автобус Изблъскаха ни, каза бившият представител на България в ООН Стефан Тафров и призова протестиращите да не се подават на провокации 17-годишен е задържан за убийство в "Студентски град" 17-годишен е задържан за убийство в "Студентски град" Младеж беше намушкан в столичния квартал в събота, по-късно той почина   Затварят родилно отделение Затварят родилно отделение В Севлиево Става страшно пред парламента, блокираха депутати и замерват с пиратки полицаи (НА ЖИВО) Става страшно пред парламента, блокираха депутати и замерват с пиратки полицаи (НА ЖИВО) Манол Глишев нарече служителите на реда еничари на Пеевски и се закани от трибуната, че ще бъдат размазани  30-ина в Бургас въстанаха срещу Държавния бюджет 30-ина в Бургас въстанаха срещу Държавния бюджет Вместо да държат плакатите, демонстрантите решиха да ги залепят на един от осветителните стълбове на площад "Тройката", полиция не се вижда Жива верига около Народното събрание, депутат зове колегите си да излязат навън, за да се порадват на хората (НА ЖИВО) Жива верига около Народното събрание, депутат зове колегите си да излязат навън, за да се порадват на хората (НА ЖИВО)  Протестът ни е срещу изгубената свобода, срещу това, което се случва с бюджета, обяви Ивайло Мирчев от ПП-ДБ Тол системата остава под контрола на „Капш“ до 2030 г. - АПИ призна зависимостта си Тол системата остава под контрола на „Капш“ до 2030 г. - АПИ призна зависимостта си Агенцията откри поръчка за 127.5 млн. лв. без ДДС чрез договаряне без конкуренция, оправдавайки се с техническа невъзможност и липса на държавен капацитет Ученици от Механото в Бургас дариха „сърце за капачки“ на ДГ „Раковина“ Ученици от Механото в Бургас дариха „сърце за капачки“ на ДГ „Раковина“ Младежите от ПГМЕЕ изработиха металното съоръжение и споделиха за важното значение на рециклирането Ето кой е рецидивистът, играещ си на котка и мишка с бургаските полицаи Ето кой е рецидивистът, играещ си на котка и мишка с бургаските полицаи Ивайло уж го чакаше бляскава боксова кариера, а сега ще търка наровете 3 години за притежаване и разпространение на наркотични вещества Задържаха жената и счетоводителя на Ивелин Михайлов Задържаха жената и счетоводителя на Ивелин Михайлов Той подчерта, че според него партията не може да бъде обвързвана с разследването като организация
Съд в Турция осъди журналист на 4 години затвор за „заплаха“ срещу Ердоган Съд в Турция осъди журналист на 4 години затвор за „заплаха“ срещу Ердоган Той беше арестуван през юни, след като обсъди анкета, според която 70% от хората се противопоставят на Ердоган да стане президент до живот Защо Папа Лъв XIV избра Турция за първа задгранична визита Защо Папа Лъв XIV избра Турция за първа задгранична визита Ето какво определя и важността на това посещение Колумбийският президент: Натискът на САЩ върху Венецуела е заради петрол, не заради наркотици Колумбийският президент: Натискът на САЩ върху Венецуела е заради петрол, не заради наркотици Обвинението му идва на фона на нарастващата американска военна активност в Карибите и Тихия океан Apple си връща трона: iPhone 17 изстрелва компанията на върха на световния пазар Apple си връща трона: iPhone 17 изстрелва компанията на върха на световния пазар С рекорден ръст в продажбите и нови модели в подготовка, Apple измества Samsung и се готви да остане №1 до 2029 г. 15-годишни австралийци атакуват в съда националната забрана на социалните мрежи 15-годишни австралийци атакуват в съда националната забрана на социалните мрежи Активистите, нарекли се "Проект дигитална свобода", като това е най-новият им опит да блокират закона Ужасяващо: Извадиха от водата безжизненото тяло на млад футболист Ужасяващо: Извадиха от водата безжизненото тяло на млад футболист Играчът беше два дни в неизвестност Мелания Тръмп посрещна елхата пред Белия дом в бяло палто Мелания Тръмп посрещна елхата пред Белия дом в бяло палто Съпругата на американския президент се появи публично под звуците на военен оркестър Тръмп праща преговарящи в Москва и Киев, отказа се от крайния срок за мирното споразумение Тръмп праща преговарящи в Москва и Киев, отказа се от крайния срок за мирното споразумение Крайният срок за мен е, когато всичко приключи, каза американският президент Италия изгони опасния имам от Торино, подклаждал джихад срещу християните Италия изгони опасния имам от Торино, подклаждал джихад срещу християните Шейх Шахин е арестуван, лишен от гражданство и експулсиран заради крайни религиозни послания, създаващи риск за националната сигурност Гърция обяви червен код заради Бурята „Адел“ Гърция обяви червен код заради Бурята „Адел“ Очакват се поройни дъждове
Бойко Борисов Бойко Борисов "Постна пица – Дянков" няма да предложа пак Виц на деня Виц на деня Техника за овладяване на гнева:
1. Поемете дълбоко въздух
2. Затворете едното си око.
3. Издишайте.
4. Стреляйте!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, пусни ме под юргана. Студено ми е.
- С гащи не може. Тук има дрескод!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Едно време с какви хубави имена кръщаваха децата! Сега го повикаш в парка по име и пет кучета дойдат при теб!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори