Възползвайте се от тригона на Юпитер с Луната, ще имате късмет и шанс за успех
17 Юли 2014, Четвъртък, 08:52 ч.
Хармоничният аспект между месечината и планетата на късмета ще ни влияе до обяд
Луната е вече в знак Овен и образува тригон с Юпитер. Този хармоничен аспект между месечината и планетата на късмета, ще ни даде шанс по-лесно да реализираме своите планове. Времето до обяд е добро за разговори с авторитетни личности. Ако искате да поговорите с шефа за нещо, сега е моментът. Сега късметът е с вас, но може да се възползвате от това до 12 часа. До тогава ще ни влияе тригонът. След обяд пък Луната ще образува квадрат с Меркурий и общуването ще стане мъчение. Нараства и вероятността от конфликти.
Когато Луната е в Овен, хората стават по-нетърпеливи, предупреждава астрологът Ивелина Пенчева.
„Понякога си мислим, че най-естественият способ на съществуване в това време е “да си бием главата в стената.” Човек в тези дни не търпи наличието на невидими окови. Понякога се наблюдава пренебрежително отношение към своите отговорности или желание всичко да се направи отведнъж и веднага. Уязвима е главата, очите също. Често се появяват главоболия и се активират мигрените, тъй като са свързани с импулсивната енергия на Овена. Добре се отразява лечението също на органите от противоположния знак- бъбреци, пикочен мехур, радикулит“, добавя астрологът.
„20- ти лунен ден е време за освобождение от психическо натоварване, преодоляване на съмненията. Лесно можете да вземете значимо решение и да извършите важни стъпки. Време за космическа любов и постигане на висша мъдрост, вътрешно творческо преображение. Хората, които са най – близко до вас, отразяват вашата собствена личност, така, че не бързайте да ги съдите и обвинявате“, съветва Ивелина Пенчева.
В категории:
Хороскоп
Сложете купичка със сода в хладилника и забравете за лошите миризми
Зодиите, за които предстои важна промяна
Симеон Николов блести за Купата на Русия
Кои зодии ще сбъднат голяма мечта до края на годината според астролози
12/05/2026, Вторник 20:59
0
Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия
Голям обрат в Джирото след България
Гурме паста с трюфелов аромат и хрупкав бекон - лесна рецепта за ресторантски вкус у дома
Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща
Българин хвана риба гигант
Арсенал получи талисмани от бургазлия
Бойко Борисов и Живко Тодоров с решение за ръководството на ГЕРБ в Стара Загора
БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" с ключово участие в конференция по проект MIRACle
