×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честният пояс на Пресвета Богородица пристига в Бургас на Кръстовден
  • Повечето германци се страхуват от руска атака срещу НАТО
  • След дроновете над Полша и Румъния: Зеленски обвини Русия в разширяване на войната
  • Над 100 хиляди души се събраха на антимигранстки митинг в Лондон
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нещастия, смърт и лоша съдба преследват български миски


Нещастия, смърт и лоша съдба преследват български миски
На снимките са красиви, но какво се случва с живота им после, сам съдбата казва
10 Май 2014, Събота, 18:19 ч.
Източник: Монитор

Убийства, болести, одовяване, бой, нападения, страсти, ревност, разводи и тормоз са за някои начин на живот


Красивите жени рядко са истински щастливи. Тази максима важи с пълна сила не само за лицата от кориците отвъд Океана, но и за българските носителки на титли от конкурси за „Мис” или „Мисис”. За да се радват само за една година на лукс, бляскав живот и медийно внимание, тези жени плащат много висока цена. Някои губят близки хора, други претърпяват сериозни инциденти, трети се лекуват с месеци след атаки на нападатели.
„Монитор” събра накуп историите на някои от най-известните родни хубавици, чийто живот е белязан от различни проблеми.

Разстреляната любов на Милена Шаркова
Милена Шаркова, носителката на титлата „Мисис България 2008", изгуби своя съпруг – командоса от Специализирания отряд за борба с тероризма Емил Шарков, на 14 март тази година. Той бе прострелян при спецакция в Лясковец от психично неуравновесения Петко Петков. Бизнесдамата се изправи пред бремето сама да се бори с живота, но и да бъде опора за 15- годишната си дъщеря Теодора. Съпругата продължава да говори за своето момче в сегашно време. Казва, че го обича прекалено много. Ако е било иначе, е щяла да го спре да не ходи на акцията в Лясковец. И да го накара да избере по-малко рискова работа. Но винаги е знаела, че Емил е човек, който гори в това, което прави. И не търпи компромис с истината, доверието между хората и дадената дума. На 29 април тази година Милена прочете в предаването на bTV "120 минути”специално тв есе, посветено на нейния герой.

"Беше в състояние от най-неприятната случка да извлече мъдри поуки. Не се страхуваше от нищо, единственият страх, който ми споделяше, че пълзи в душата му, е да не ни загуби, да не се случи нещо с мен и детето. Последната година виждахме вече осъществени с цената на много усилия и труд мечтите си за прекрасен дом, по-спокоен живот, повече време заедно…Но мечтите ни бяха разстреляни…

Била им е дадена задача, да обезвредят човек, заплашващ деца и цивилни хора. Като всяка друга задача и тази Емо е приел отговорно и саможертвено. Той е тръгнал да защити ранените си колеги, най-вероятно съзнавайки, че има пробив в оборудването си. Познавайки го, като най-близкото му същество, мисля, че дори да е знаел какво ще се случи, той пак би жертвал себе си, за да защити трима ранени приятели и учениците, срещу които е подготвен цял боен арсенал. За да могат децата от Лясковец да ходят спокойно на училище, моето дете остана без баща”.

Близките на двойката продължават да не вярват, че този Емил, когото познават, вече няма да се върне в дома си при жената, която обича и при дъщеря си. Казват, че Милена и Емо се гледали и говорели така, все едно са гаджета на няколко дни. Емил придружавал половинката си на благотворителните й изяви, но предпочитал да не попада в светлината на прожекторите. Той непрекъснато се хвалел, че има най-красивата жена и най-прекрасната дъщеря. Емил, Милена и Теодора ходели заедно на фитнес, сред природата, обичали да карат ски. Преди злокобния 14 март били купили и ново жилище, в което искали да се преместят скоро. Надявали се това да бъде само „тяхното си царство”. С днешна дата Шаркова иска да остане в старото си жилище в „Люлин” още малко. Казва, че там продължава да усеща духа на Емил.

Когато трябвало да й съобщят, че Емил вече го няма, от МВР изпратили в дома й лекарски екип, но и психолог. Последният я посъветвал да търси близки хора, с които да сподели мъката си и да не остава сама. „Какви ми ги говорите. Най-близкият ми човек беше Емо, как да го извикам”, разплакана им отговорила Милена.

Двамата са заедно от близо 20 години, а от около 17 г. са женени. Тя е родена в Добрич, той - във Велико Търново, запознават се в София До 2008-а, когато брюнетката се явява на конкурса „Мисис България", тя няма допир с модата и туровете за красавици. Има висше образование по икономика и финанси от Свищов, върти няколко магазина в София и по морето за керамика. Не се срамува по някой път сама да застане зад щанда.

Жени Калканджиева без далак след побой

Единствената българка, стъпила на сцената на „Мис Свят” през 1995 година – Жени Калканджиева, знае колко болезнена е цената на това да си известен в най-прекия смисъл на тази дума. През 1996-а красавицата е нападната пред офиса на модната си агенция „Визаж" на столичната улица „Неофит Рилски" и е зверски пребита. Бандитите взимат дамската й чанта с пари и документи. Свалят от ръката й скъп часовник. Тежката рекапитулация идва няколко часа по-късно в „Пирогов” – разкъсан черен дроб и махнат далак. Докато полицията полага усилия да установи кои са извършителите на гадното деяние, из София плъзва мълвата, че нападението е поръчано от Големия Маргин. Като наказание, че миската се опитала да му се опълчи. Доста време Жени бе свързвана с бизнесмена. Твърдеше се, че отношенията им били повече от приятелски. Години след инцидента розов белег на корема, точно под пъпа, продължава да напомня на Жени колко измамен и лукав е светът на модния бизнес. Тя обаче не смята да го маха - правел я уникална.



Футболист обезобрази „Мис Силикон” Катрин Вачева

Манекенката Катрин Вачева в момента е известна с две неща- че стана втора подгласничка в първия проведен у нас конкурс „Мис Силикон" през 2009-а и с това, че година след това бе пребита от футболиста на ЦСКА Орлин Орлинов. Равносметката е счупен нос, сътресение на мозъка и наранявания по цялото тяло. Според разказа на Вачева пред полицията тя закарала играча до дома му в покрайнините на София, след като двамата се срещнала в нощен клуб. Тя отказала да се качи у тях на по питие и това разгневило Орлинов. С прилагане на груба сила той все пак я я накарал да се качи в апартамента му. В интервю за bTV тогава Катрин разказа, че той я заключил в дома си и осем часа не я пуснал.



Мариана Маринова - бременна и с гадже в затвора

През август 2012 г. създателката на конкурса „Мис Силикон” Мариана Маринова чака второто си дете, когато разбира, че гаджето й Руслан Колев е тикнат в затвора като организатор на трафика на кокаин с кораба „Свети Никола”. Носителката на титлата „Мисис България 2007” временно се оттегли от публичното пространство и не коментираше историята с наркотиците, защото бе решена да се бори за любовта си и да запази бебето. Преди време двамата с Руслан отново чакали рожба, но Мариана направила спонтанен аборт. Заради Руслан Колев красавицата заряза първия си мъж, с когото имат дъщеря Йоана - Анжел. Влюбените се запознават в Интернет. Руслан очарова Мариана с това, че не я ревнува от бившия й мъж, не я задушава.
През ноември 2012-а Маринова роди момченце Димитър.

В категории: Животът


Бързото хранене поскъпва
Бързото хранене поскъпва 14/09/2025, Неделя 20:20 6
Флагман.БГ Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа 14/09/2025, Неделя 19:39 0
Михаил ДИМИТРОВ Представят „Лунно цвете“ в Бургас Представят „Лунно цвете“ в Бургас 14/09/2025, Неделя 18:40 0
Флагман.БГ Земетресение в район край... Земетресение в район край... 14/09/2025, Неделя 18:20 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Светата майка ни избра, за да ни спаси, защото тук се случват много нещастия - уж инциденти, уж случайни, загиват деца, майки на малки деца, младежи умират без причина, смята Владиката  Бързото хранене поскъпва Бързото хранене поскъпва Посещенията падат Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Звездна вечер и хиляди аплодисменти в Летния театър на Бургас Симфоничен оркестър, бенд и златни гласове изпълниха сцената в спектакъла, който ще се помни дълго Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Новите евробанкноти: Бетовен на 10 евро, Мария Кюри на 20, а Да Винчи на 100 Те ще имат по-интензивен цвят и се очаква да бъдат пуснати в обращение през следващите месеци на 2026 г. Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа Случаят отново поставя фокус върху слабия контрол върху водачи с чуждестранна регистрация, Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Най-честите и показателни признаци, че тялото ви не получава достатъчно вода Жаждата е ясен знак, но организмът обикновено подава по-дискретни сигнали, които лесно могат да останат незабелязани Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Ултраскъпо Ламборгини се размаза при брутална катастрофа Зад волана на автомобила е бил 56-годишен Безпрецедентен случай с въздушната линейка в Ямбол Безпрецедентен случай с въздушната линейка в Ямбол Мъжът е постъпил в спешното отделение на ямболската болница с ампутирана ръка, вследствие на инцидент в домашни условия при рязане на дърва Представят „Лунно цвете“ в Бургас Представят „Лунно цвете“ в Бургас Премиерата на романа на Катрин Ди, с който спечели наградата "Кризалис" на европейския фантастичен фестивал Еврокон 2025 в Оланд, ще е в библиотека "Пейо Яворов" Посрещнаха тържествено Свещения Пояс на Дева Мария в Бургас Посрещнаха тържествено Свещения Пояс на Дева Мария в Бургас Започва литийно шествие по ул. „Александровска“ и ул. „Успенска“ до храм „Св. Богородица“, където ще бъде отслужена Архиерейска празнична вечерня
Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората От САЩ до Европа вече не става въпрос просто за икономика, за пари, за по-леви или десни политики Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Сега младежът помага на ФБР Расте броят на жертвите след клането в Непал Расте броят на жертвите след клането в Непал Най-новите данни на здравното министерство на страната сочат, че загиналите вече са 72 Израел разклати „Евровизия“ Израел разклати „Евровизия“ Заради масовите убийства в Газа няколко страни заплашиха, че ще напуснат конкурса, ако еврейската държава участва в него Земетресение в район край... Земетресение в район край... Епицентърът е локализиран на 55 километра източно от град Брашов НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те Ръководителят на американската космическа агенция очерта графика за завръщането на Луната, което ще послужи като трамплин за достигане до Червената планета Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Президентът Тръмп одобри удължаването на съществуващите мита върху китайски стоки (около 55%) до 10 ноември Българин стана кмет в Англия Българин стана кмет в Англия В продължение на година Мариан Несторов успешно ръководи област с население от 285 000 души Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Никой не го е виждал от месеци, върви слух, че е ликвидиран от наркокартела, който му бе издал смъртната присъда Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив Учениците от тази гимназия ще посрещнат 15 септември без покрив ържавата не е отпуснала обещаните средства, а застрахователят – не е изплатил щетите
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори