×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 1 май отбелязваме Деня на труда
  • Април 2025 година се оказа значително по-студен от предходната – температурите се движиха между 8 и 14°C
  • Плащаме по-скъпи винетки от 1 май 2025 г.
  • 1 май идва с много слънце, следобед на места ще превали и прегърми
  • Без синя и зелена зона в Бургас днес
  • Отбелязваме 149 години от избухването на Априлското въстание
  • В Нови Сад се отбелязват шест месеца от трагедията на жп гарата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мачото Георги в "Къртицата": В Бургас мажем момичетата с лай*а!


Мачото Георги в "Къртицата": В Бургас мажем момичетата с лай*а!
Дребничкият мачо така и не можа да свали Ивайла и се озлоби срещу всички
09 Април 2014, Сряда, 17:36 ч.
Автор: Флагман.бг

Няма култура, няма творци, само тъпаци и лица, пълни селяни живеят в града, според внука на Никола Станчев

Странна метаморфоза претърпя в "Къртицата" бургаският ММА-борец Георги. В началото той игра ролята на тих и скромен. После реши да се прави на Ромео и да ходи по петите на Ивайла Бакалова, убеждавайки я, че по-добър от него няма да намери. Не знаеш какво изпускаш с мен, кандърдисваше я цели три седмици той. Ще станеш дърта, ще се сбръчкаш и никой няма да те погледне. Сега е моментът да  изживееш нещо хубаво и то с мен.

Миската го отпрати с най-нежното и типично жеско - нека си останем приятели. И докато Георги я следва като влюбено кутре, останалите дами не се радват на вниманието му.  Той им крещи - млъкни ма, овца, ще те влача за косата по цялата къща, зъби им се, показва мускули и си изпроси комплемента: "Затвори си устата бе, селоооооооо".

Днес в "Дневниците на Къртицата" Георги реши да обясни на другите какъв град е Бургас. Там няма хора, там има лица, каза дъблокомислено той. И тъй като играчите не разбраха каква е разликата между човек и лице, борецът поясни - ами хора, които си събират лайната в торбичка и ги хвърлят после по някое момиче, което им е отказало. И хора, които забиват кирки в колите на другите. Пълно е с такива.

Ама чак толкова ли е зле положението, зяпна учудено Сано. Толкова ами, потвърди Георги. В града няма култура, няма творци, няма поети, писатели, има само лица. Аз поне за творци не съм чувал. Сигурен ли си, че слушаш на правилното място, иронизира актьорът, но борецът се заинати и повтори - прост град, прост народ, култура няма, само лица.          

В категории: Животът


9
Коментара
Счупи се
Счупи се 01/05/2025, Четвъртък 18:00 1
9
Коментара по темата
9.
9
14.04.2014 11:57:36
1
1
този георги да вземе малко да си пооправи акцента селски,вместо да се захласва по какичките Мис и да злобее на богатите и успели мъже,които са предпочитани сред умните и красиви жени!
8.
жк Славейков
10.04.2014 22:00:04
3
2
Гошето е от Славейков и е доста интелигентно момче!
7.
bai hui
10.04.2014 07:43:29
1
4
вярно е аз познавам един комплексар от изгрев 19 георги атанасов с един голф5 9899 мазен циганин
6.
bs_001
10.04.2014 03:09:30
8
5
Истината боли! Момчето не е твърде интелигентно, но е дяволски прав за съжаление...
5.
Ай,стига!
09.04.2014 23:01:39
3
15
Един безмозъчен ммеец от Меден рудник не може да е критерий за града ни! Ако той не е чел нито една стихосбирка на бургаски поет, или не е виждал нито една картина на бургаски художник, не значи, че градът е тъп и безпросветен. Тъп е самият Георги и компанията, в която се движи. Мускули, татуировки, анцузи и БМВ-та. Да, това е неговият свят, но не света на всички бургазлии.
4.
Ай,стига!
09.04.2014 23:01:39
2
16
Един безмозъчен ммеец от Меден рудник не може да е критерий за града ни! Ако той не е чел нито една стихосбирка на бургаски поет, или не е виждал нито една картина на бургаски художник, не значи, че градът е тъп и безпросветен. Тъп е самият Георги и компанията, в която се движи. Мускули, татуировки, анцузи и БМВ-та. Да, това е неговият свят, но не света на всички бургазлии.
3.
OMG
09.04.2014 21:50:11
2
10
Prav e....palno e s kompleksari za sajalenie v nashiq hubav grad :(
2.
bs kasa
09.04.2014 20:35:42
3
6
...............култура няма, само лица. !!!!!!!!!!!!!! То човека го е казал, гениална мисъл! ВЯРНА!!!
1.
666
09.04.2014 18:26:27
4
19
xubav grad no s silno kompleksirani xora v nego glavno mladite ,....oficialni anCuzi i tovaaa ee
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Хасково завря заради убийството на 18-годишната Маги, протестиращи нахлуха в полицията Хасково завря заради убийството на 18-годишната Маги, протестиращи нахлуха в полицията Счупи се Счупи се Третият по заплати в ЦСКА пак се контузи Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Нарушението е извършено в Пловдив  Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство След като си направил селфи до камиона се обадил по телефона и се обърнал с „шефе" Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас На 2 май бургазлии ще се срещнат с полицаи, патрулни превозни средства и демонстрации за пътна безопасност Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Инцидентът потресе съседна Сърбия  18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването 18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването Очаква се МВР да даде повече подробности Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Тя заминава за снимките през юни, като дестинацията се пази в пълна тайна и ще стане ясна на 10 май
17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година На 116 години почина най-възрастният човек в света На 116 години почина най-възрастният човек в света Бразилската монахиня Ина Канабаро Лукас беше призната за най-възрастния човек на планетата след смъртта на Томико Итоока през януари т.г. Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Да, Даниела се държи и изказва като парвеню, а аурата ѝ на самозабравила се новобогаташка дразни като песъчинка в презерватив Meta е в играта с AI, пусна в действие... Meta е в играта с AI, пусна в действие... Потребителите ще имат възможност да използват приложението, за да изследват как други използват AI Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа ПТП-то стана между Враца и Мездра Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Към тази сутрин 119 пожарни екипа все още работят по всички пожари в Израел Историята на първи май – Деня на труда Историята на първи май – Деня на труда В България Първи май се чества за пръв път още през 1890 г. – само година след решението в Париж
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори