×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го загиналия в Лясковец полицай


Ето го загиналия в Лясковец полицай
Това е полицаят, загинал на място при невероятен фатален изстрел в Лясковец
14 Март 2014, Петък, 18:44 ч.

Днешната акция беше добра за обществото, но тъжна за МВР, каза главен комисар Светлозар Лазаров

Пресцентърът на МВР разпространи снимка на загиналия днес Емил Шарков. БЛИЦ вече съобщи, че полицаят бе прострелян с куршум под каската при опита за обезвреждане на психопата Петко Петков в Лясковец.

Ето какво съобщават от пресцентъра на МВР:
Днешната операция е успешна за обществото, но е трагедия за нас, заяви главният секретар на МВР. Главен комисар Светлозар Лазаров поднесе съболезнования към близките на загиналия служител на СОБТ. Рискувайки живота си, командосът Емил Шарков защити колегите си при провеждане на специализирана полицейска операция в Лясковец. Емил Шарков е роден през 1974 г. в Свищов. Той е дългогодишен служител на СОБТ – в отряда е от 1999 г. Женен, с едно дете.

Главен комисар Светлозар Лазаров обясни по-рано днес на пресконференция, че куршумът е минал над щита и под каската, а щитът се изместил от първия изстрел. Емил Шарков е останал на площадката пред вратата на психопата, за да прикрие другарите си с тяло и те да могат да избягат. Останалите трима полицаи също са ранени тежко, а единият има много раздробени кости и може да се наложи ампутация на ръката му.   

В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Бургаски талант защити черен колан Бургаски талант защити черен колан 03/05/2026, Неделя 13:27 3
Тервел ИЛИЕВ Зинедин Зидан отряза Реал Мадрид Зинедин Зидан отряза Реал Мадрид 03/05/2026, Неделя 12:40 0
Тервел ИЛИЕВ Българин закъса жестоко в Солун Българин закъса жестоко в Солун 03/05/2026, Неделя 12:20 1
Флагман.БГ БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет 03/05/2026, Неделя 10:40 0
12
Коментара по темата
12.
отличника
15.03.2014 12:35:36
1
1
Като си представя че всичката тази смърт ранени убити осакатени е зариди това че некакви невинни хашлаци са обиждали човека и накрая чувам и чета за некви школници които дори не разбрали за кво става въпрос и ми става мъчно за бъдештето на булгериа !!!!!!!!!!!
11.
.
15.03.2014 07:38:01
0
2
А колко станаха вече жертвите на пенсионирани военни?
10.
спецназ
15.03.2014 01:41:01
0
4
Остро, означава атака с пластичен взрив директно в стаята на заподозряния през тухлената стена! Какви прозорци, какви барикади бращолеви главния секретар на МВР ? Ама за да се издаде такава заповед се иска дупе ! Ама на тези назначени шуробаджанаци не им стиска! МВР е семейна фирма - брат, братовчед, селски и т.н.
9.
спецназ
15.03.2014 01:28:49
1
3
Проблема е че, не един а четирима анти терористи са простреляни от един човек при положение че ,,изненадата,, е на тяхна страна.Какво става? Как така? Кой не си е свършил работата? Проверете в интернет с какви сложни ситуации са се справяли чужди антитерористи! Аз имам версия и тя е че страхливи и некадърни началници не са им позволили да действат остро! Припомнете си случая с Чакъра, тогава много специалисти се изказаха че, баретите не са действали правилно! А да ги питам тези същите какво стана сега с мекия подход ,, Предай се Полиция,,????
8.
ако беше
14.03.2014 21:58:03
2
7
Ако беше Руски спецназ , щеше да сринат апартамента на този луд , 2 димки , 2 гранати , 1 базука и до там с него .До шефа на Кос -колко още луди притежават оръжие ?
7.
иванов
14.03.2014 21:38:04
1
7
ПОКЛОН ПРЕД ТОЗИ ЧОВЕК.
6.
иванов
14.03.2014 21:33:39
2
3
добавка към коментар 4.става въпрос за тоя дето уби полицая.много време го чакаха.Още в началото и до там.
5.
Кретен
14.03.2014 21:32:26
0
2
Мърша
4.
иванов
14.03.2014 21:29:36
1
3
ПОКЛОН.Трябваше някой от отряда да го целне в тиквата и до там.
3.
Тони
14.03.2014 21:16:48
2
3
Вероятно са мислели, че нощем дори лудите спят. Днес гледах всички новини. На практика не са можели да влязат отникъде, освен тихо да прокопаят тунел. Горкото момче!
2.
patoka
14.03.2014 20:30:20
2
10
Е добре де-нима не са знаели,че тоя "психопат" е способен на това?
Имало е прекалено много данни за това - защо да загива млад човек и да остави жена и детенце завинаги сами?
Само полицията и оперативните са си виновни за трагедията,която е можело да се избегне!
1.
....
14.03.2014 19:29:33
1
10
Почивай в мир, Емо! Поклон :(
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Кола блокира пътното платно до бл. 48, друга е в зона на забранителен знак В28 Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно По обходния маршрут има и свличане в село Стойките Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори