14 милиона лева ще бъде бюджетът на Средец за 2014 година
29 Януари 2014, Сряда, 18:23 ч.
Автор: ФлагманОбщинските съветници заложиха увеличение от 1 милион на собствените приходи
Общинският съвет на Средец прие бюджета на общината за 2014 г. Той бе обсъден и гласуван по време на редовното заседание на Общинския съвет. 14 286 549 ще бъде бюджетът на общината за 2014 . Субсидията от републиканския бюджет е 7 115 880 лв. Тя е съвкупност от субсидията за делегираните от държавата дейности - 5 584 580 лв., изравнителна субсидия и субсидия за капиталови разходи – 754 200 лв. Общата изравнителната субсидия е планирана на същото ниво като 2013 година - 777 100 лв., която включва субсидия за зимното поддържане -101 800 лв. и останалите 675 300 лв. са за подпомагане на общината в разходите за местни дейности.Субсидията за капиталови разходи е 754 200 лв., като 416 300 лв. са за поддържане и ремонт на четвъртокласната пътна мрежа в общината и оставащите 337 900 лв. са за инвестиционни вложения. Собствените приходи – 5 552 217 лв. с 1 083 192 лв. повече от първоначалния бюджет за 2013 г.
В категории:
Средец
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Моля Ви да простите на "почитаемата" фея Палова недоглеждането от нейна страна по време на броенето на гласовете ЗА нейното отстраняване.Това се дължи на факта,че по същото време тя си показваше новите цайси на публиката в залата.Същевременно си гледаше пъпа в захлас,въртеше топираната си тиква на всички възможни страни,надявайки се да получи величието на английската кралица Елизабет Първа.Няма как да стане,защото за разлика от нея ,тя не е никак девствена,още по-малко царствена.Проявете г-н Калайджиев малко съпричастност и съчувствие към "НЕЙНО ВЕЛИЧЕСТВО",защото може да получи нервна криза,придружена с избиване на стрестници по невероято красивата уста на лейди"НЕПОРОЧНОСТ"!
http://www.youtube.com/watch?v=pl9oQrmvaRg&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=pl9oQrmvaRg&feature=youtu.be