×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Патриотичният фронт положи основите на обединението си в емблематична зала в сърцето на България


Патриотичният фронт положи основите на обединението си в емблематична зала в сърцето на България
Слави Бинев (вляво), Борис Ячев (в средата), Поли Карастоянова и Валери Симеонов представиха основните цели пред Патриотичния блок на пресконференция в Пловдив
24 Януари 2014, Петък, 12:33 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Досега атакувахме една и съща цел по различни пътища. Сега се опитваме да съберем пътя и нашите сили, за да разбием политическия монопол, казаха патриотите

Първа стъпка към създаването на обединени структури направиха днес в Пловдив патриотичните сили, обединени около НФСБ. В емблематичната зала „Съединение“ в Пловдив НФСБ, ГОРД, НИЕ, Целокупна България и СЕК дадоха и старт на кампанията за европейските избори.

„За първи път се представяме пред Вас, пред обществеността на България на първата официална съвместна пресконференция. Искам да ви уверя, че в политическото пространство на България влиза една мощна политическа сила, която няма нищо общо с тези, които играеха отвратителния театър на управляващи и опозиция“, каза съпредседателят на НФСБ Валери Симеонов. Той допълни, че Патриотичния блок ще заложи на доказани професионалисти с характери и богати професионални биографии.

„Нашата битка започва, независимо дали ще се води с арогантни управленци или хора, превърнали политиката в простащина. Ние трябва да се обединяваме, защото това е съветът на Хан Кубрат – събирай и побеждавай, а не разединявай. Досега сме атакували една и съща цел по различни пътища. Сега се опитваме да съберем пътя. Това, което правим е да обединим нашите сили, за да разбием политическия монопол, който създава и икономическия“, допълни го лидерът на ГОРД Слави Бинев. Той подчерта, че целите на Патриотичния фронт са в следващия европарламент да има минимум 3 депутати или както се изрази „българските депутати-патриоти да са повече отколкото тези, представляващи турски интереси“.

"Атака не са ни конкуренти. От патриотична политическа партия те се превърнаха в липсващата комунистическа партия на България, даваща популистки обещания без покрития", каза от своя страна съпредседателят на НФСБ Данчо Хаджиев.

Какво казаха още лидерите на основните формации в Патриотичния блок, очаквайте във Флагман.бг
Интересът към първата пресконференция на Патриотичния блок бе сериозен

 




В категории: Политика


10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Българин
25.01.2014 07:50:07
2
4
Нови олигарси под рикритие "патриот". Смешни и жалки лъжливи муцуни! И тези продължават да разделят вота на българите! Сигурно ще купуват цигански гласове и понеже се имат с ДПС - и турски!
9.
ккк
24.01.2014 23:02:05
2
4
Патриот е душа дава са братство и свобода,,но не свойта душа братя а душата на народа--новите патриоти ,като старите ,,ако клъвне някой ...
8.
Много жалко . . .
24.01.2014 21:54:39
2
3
Жалко, че се коалират с Манев и Бинев. Мислех да гласувам за НФСБ. Но при положение, че тия са в коалицията по скоро бих си отрязал ръката от колкото да дам гласа си за тия двамата!
7.
До слави
24.01.2014 19:05:30
2
3
Славе Славе,,от един бабаит се оттървахме,надявам се да не сбъркаме.
6.
Дядо Митю
24.01.2014 17:38:14
3
5
нема за вас парламент,баламите свършиха
5.
Лърски
24.01.2014 17:28:46
3
5
НФСБ се самоуби. Жалко.
4.
спешно
24.01.2014 14:21:01
2
2
гласувайте за бургас в класацията на дарик за най-добър град за живеене! варна ни застига!
3.
Jiko
24.01.2014 13:44:38
4
9
Какво става ,когато предусещаш загубата,безсилието ,невъзможността да се изправиш САМ пред политическата сган и БГ народ -събираш се с хора ,за които си добре дошъл и манипулируем ,такива като СЛАВИ БИНЕВ ,съжалявам за Симеонов ,срещали сме се лично с него и останах с добри впечатления от него ,но след тоя сбирщайн губи един глас в МОЕ лице
2.
НФСБ
24.01.2014 13:35:14
3
11
Голяма ама голяма грешка с тоя Бинев и Манев.Ама то важното е да се наместите у парламента, а не какво ви хортуват хората.А както казват старите хора:На една каца мед и едно л..но да сложиш пак не става за ядене.А вие две сложихте у вашата каца.
1.
kll
24.01.2014 12:56:28
2
13
НФСБ изгуби много зараде слави бинев
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Тела на морски бозайници са открити на различни плажове Gen Z джебчийките се завръщат от Европа за Гергьовден: Нова вълна от кражби залива и България Gen Z джебчийките се завръщат от Европа за Гергьовден: Нова вълна от кражби залива и България Те са новото лице на престъпността, по-бляскаво от всякога
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци? Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили Плавателните съдове бяха атакувани от израелските военни. 31 души са настанени в болница
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори