×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Скъсан кабел на гара Мездра блокира влаковете в Северозапада
  • Пътнически самолет се приближил опасно близо до Air Force One с Тръмп на борда
  • Правителството одобри създаването на Национален борд по водите
  • Дефицитът ще стигне 8%, ако правителството не падне, твърди Асен Василев
  • Апелативните съдии, гледащи мярката на Благомир Коцев, си направиха отвод
  • Въвеждат винетка с валидност 24 часа от началните ѝ дата и час
  • Астрономическата есен настъпва на 22 септември в 21:19 ч.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Валери Симеонов: Не навеждам глава пред никого, изборите ще са скоро и този път ще сме в парламента


Валери Симеонов: Не навеждам глава пред никого, изборите ще са скоро и този път ще сме в парламента
Нямам болезнени амбиции в областта на политиката. Направихме обединението на истинските патриоти, за да им дадем възможност за изява, каза Валери Симеонов
30 Ноември 2013, Събота, 16:55 ч.

Волен Сидеров е националист на заплата, а ние направихме обединение на истински патриоти, каза съпредседателят на НФСБ

Не съм се вживявал в ролята на политическа гледачка, не знаем какво ще стане през месец декември. Времето застудя, сметките ще се увеличат. Ще стане интересно, ако към интелигентните протестиращи се присъединят пенсионери и социалнослаби. Може събитията да се развият много бързо. Продължавам да чакам изборите скоро и смятам, че тези за парламент ще бъдат преди европейските, каза съпредседателят на НФСБ Валери Симеонов в предаването на Сашо Диков. На въпрос какво очаква от новите избори, той отговори: „Нямам болезнени амбиции в областта на политиката. Направихме обединението на истинските патриоти, за да им дадем възможност за изява. Този път ще влезем в парламента”.  Той заяви, че след това няма да влиза в коалиция нито с БСП, нито с ГЕРБ. „Няма да правим коалиция, а ще подкрепяме всяко решение, което е полезно за хората и България. Всяко правителство ме проверява, сега в момента също. Но няма да могат да ни затворят.”, каза Симеонов, който е собственик на СКАТ ТВ. На въпрос дали НФСБ не е навела глава пред ГЕРБ заради внесената жалба за касиране на изборите през месец май, той каза: "Валери Симеонов не навежда глава пред никого!”

За обединението, от което е част НФСБ, Симеонов каза, че това е фронт от патриотични партии, на който коалиция между Бареков, Сидеров и ВМРО няма да попречи. „Там са други избиратели, те не са нашите. Вече избягваме понятието национализъм, защото то е естествено, но е опорочено от Сидеров и "Атака”, каза Симеонов.  Той определи Волен Сидеров като националист на заплата. „ Осъдил съм го вече за 50 хил. лева , които са изплатени. Прибрах си и петте автомобила, които му бях дал за „Атака””, каза Симеонов.

 Според него Волен Сидеров получава много сериозно спонсориране извън официалното субсидиране. Имало данни, че то идва от руска православна фондация, но засега нямало доказателства.

Досега имаме 8 опожарени автомобила, нито един от тези случаи не е разкрит. Това винаги става ден-два, след като изнесем материал срещу Волен Сидеров, каза собственикът на телевизия СКАТ.


В категории: Политика


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
ИВАН БИНЕВ
03.12.2013 20:03:38
1
2
ЗАБЕЛЯЗЪЛ СЪМ ЧЕ КАТО ИМА НЕЩО В ТОЗИ САЙТ ЗА ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ ,ЗАПОЧВА ГОЛЯМОТО ПЛЮВАНЕ ПО НЕГОВ АДРЕС,НЕ ЗНАМ С КАКВО СИ ГО Е ЗАСЛУЖИЛ,ГОЛЯМА ЗАВИСТ И ЗЛОБА В ТЕЗИ ХОРА,ВСЕ ЕДНО ЧЕ Е УБИЛ НЯКОЙ,И ВСИЧКИТЕ СА АНОНИМНИ
12.
БРЕЙЙ
01.12.2013 14:05:43
1
6
ТОЗИ ,СИ ЛЯГА С МИСЪЛТА ЗА ВЛАСТ И СТАВА ПАК С НЕЯ,ГОЛЕМИ ЗЛОБАРИ СА СКАТ -И КАТО ВЗЕМАТ ВЛАСТТА,ГИ ВИЖДАМ С ДРУГИЯ МАЛОУМНИК КАСАБОВ КАК ЩЕ НАДМИНАТ И БОЙКОВИЯ ГЕРБ -НА МЕНЕ НА МЕНЕ-И ПАК НА МЕНЕ--ДРУГИТЕ ЧАКАТ
11.
стойчо
01.12.2013 13:44:56
2
6
Валери е бащата на Франкещайн-Сидеров,на път е да създас още един....То ако кучето може да стане месар около месарнизата-видяла жабата,че подковават коня и та вдигнала крак....Бадева си хаби телепаричките...
10.
........
30.11.2013 22:36:54
5
14
EIII POLICEISKO KU4EE NA TEB MQSTOTO TI E V PANDIZA NE V PARLAMENTA PRODAJNO KOPELE GADNO HAKAM TI GO V USTATA
9.
дядо Митьо
30.11.2013 21:50:19
5
9
СКОРО ,СКОРО ,КОЛКО ДА СА СКОРО ИЗБОРИТЕ , ЕЙ Я 2017 ГОДИНА ,ИМА НЯМА 3,4 ГОДИНИ ОЩЕ . ОБАЧЕЕЕЕЕЕЕ, ПАРЛАМ,ЕНТ ЗА ТОЗИ ,НАНАЙСИ
8.
прост от село
30.11.2013 21:17:06
5
13
гладна кокошка, парламент сънува
7.
зрител на СКАТ
30.11.2013 20:46:54
2
12
до "умен": добре, че не спомена Ангел Божидаров, щеше да развалиш доброто впечатление. :)))))))))))))
6.
Умен
30.11.2013 20:18:42
17
9
ЗАВИСТЧИИ И НЕГОДНИЦИ,КОЛКОТО И ДА ПЛЮЕТЕ ЗНАЙТЕ,ЧЕ ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ Е ЕДИН ЕДИНСТВЕН И БЪЛГАРИЯ ИМА НУЖДА ОТ НЕГО.ТАКА КАКТО ИМА НУЖДА ОТ ТЕЛЕВИЗИЯ СКАТ.ТАКА КАКТО ИМА НУЖДА ОТ ДАНЧО ХАДЖИЕВ, СИЛВИЯ ТРЕНДАФИЛОВА,ДИМИТЪР БАЙРАКТАРОВ,ВЕЛИЗАР ЕНЧЕВ,ВАЛЕНТИН КАСАБОВ,СТЕФАН СОЛАКОВ.
5.
нико
30.11.2013 20:11:22
9
21
Велери е по зле от Волен и той като другите е измамник.Само малоумници могат да гласуват за него.Нали го видяхме какво направи като общински съветник........НИЩО.Само за себе си.
4.
патриот
30.11.2013 19:08:32
21
12
вярвам на Валери, защото виждам как се грижи за фирмата си, а щом умее да си поддържа бизнеса, значи ще умее и държавата да управлява. колкото и да го плюят, желая му успех.
3.
РАДО
30.11.2013 18:26:03
8
18
Болен мозък е Валерко, само властта и парите са му в главата.
2.
niki
30.11.2013 18:07:01
8
7
валери подкрепяме те но махни наркоманев от обкръжението си понеже големи ядове ще береш с този хамелеон . той и с дявола ще се прегърне само и само да се докопа за кокала . с кого ли не се коалира всички го усетиха и го отсвириха само ти му остана но грешиш там много .....
1.
ВАЛЕРКО-ПОСЕРКО
30.11.2013 18:03:31
8
21
Сам си палиш колите, неплащаш данъци, рекетираш бизнеса, изнудваш всички които нети плащат, ЦИГАНИН надионалист....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Той се помисли за Бог на АМ "Тракия" - шофира агресивно, засича автомобили, изпреварва в аварийната, но си получи заслуженото Той се помисли за Бог на АМ "Тракия" - шофира агресивно, засича автомобили, изпреварва в аварийната, но си получи заслуженото Нарушителят вече няма право да сяда зад волана, а случаят е документиран според всички изисквания на закона Напрежение за новия корпус в двора на Математическата и Френската, родители искат ППМГ да има своя сграда Напрежение за новия корпус в двора на Математическата и Френската, родители искат ППМГ да има своя сграда Отличен следващ съперник за България на Световното! Пътят към Топ 8 е широко отворен Отличен следващ съперник за България на Световното! Пътят към Топ 8 е широко отворен "Лъвовете" срещу 23-ия в ранглистата Тир и кола се удариха тежко Тир и кола се удариха тежко Състоянието на водача на автомобила е критично 19 авери на Ахмед Доган в Бургаско репресирани от службите, тормозят и Севим Али, разкри депутат 19 авери на Ахмед Доган в Бургаско репресирани от службите, тормозят и Севим Али, разкри депутат Танер Али вярва, че въпреки всичко, АПС ще е сред победителите на следващите избори  Центърът за обществена подкрепа в Бургас отбеляза 20 години Центърът за обществена подкрепа в Бургас отбеляза 20 години В емоционална атмосфера деца и родители, колеги и приятели споделиха послания на признателност, а тържеството се превърна в истински празник на общността Синът на бургаския прокурор Маджарова заминава за Варна, всичко за наркодепото му ще се решава там Синът на бургаския прокурор Маджарова заминава за Варна, всичко за наркодепото му ще се решава там Съдиите от Районния съд в град Средец се оттеглиха вкупом, защото цялото семейство на Маджарова е от този град Шест изложби в Бургаския музей, които можете да разгледате до края на есента Шест изложби в Бургаския музей, които можете да разгледате до края на есента В Археологическия музей, на бул. Алеко Богориди 21, са представени три гостуващи изложби, които могат да бъдат разгледани до края на октомври Крушевец се готви за голям празник – събор с музика, хора и незабравими емоции Крушевец се готви за голям празник – събор с музика, хора и незабравими емоции Гост-водеща е харизматичната АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА (Сашка), а специален гост на вечерта ще бъде попфолк фурията РЕНИ Бургас купува още 7 електрически автобуса, една от най-дългите линии на градския транспорт ще е напълно „зелена” Бургас купува още 7 електрически автобуса, една от най-дългите линии на градския транспорт ще е напълно „зелена” Някои от настоящите автобуси вече са в края на ресурса си, на 1 млн. км пробег - 3 пъти разстоянието между Земята и Луната
Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Пред разследващите момчето разказало, че именно мащехата му поискала да правят секс, защото ѝ напомнял на бившия ѝ съпруг, когато е бил по-млад Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Актьорът е в ремисия Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Драма в Русия Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Промяната беше анонсирана още в началото на юни, но реално действа от 4 септември Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Според специалиста по къпане Емили Робъртсън от Mira Showers, ежедневното миене на косата може всъщност да нанесе повече вреда, отколкото полза Киркоров не може да ми се сърди, аз му дадох всичко Киркоров не може да ми се сърди, аз му дадох всичко Вижте откъси от най-откровеното й интервю Румен Радев застава зад кандидатурата на Илияна Йотова за президент Румен Радев застава зад кандидатурата на Илияна Йотова за президент При избора са били направени допитвания и до още поне десет души от най-близкото обкръжение на президента, сред които са олигархът Георги Гергов и няколко оръжейни търговци, начело с претърсвания неотдавна по искане на украинските служби Христо Христов Астероид с размерите на небостъргач се приближава към Земята Астероид с размерите на небостъргач се приближава към Земята В момента в Слънчевата система има 1 362 002 известни астероида Столичният тиктокър Бобко заплашва наред в Бургас, вижте видео от провокациите му Столичният тиктокър Бобко заплашва наред в Бургас, вижте видео от провокациите му Столичното камикадзе се завърнал обратно в Бургас, за да отмъсти, тъй като му репатрирали колата, неправително паркирана до ЦУРК-а Започва се! "Алтернатива за Германия" оглави национално проучване Започва се! "Алтернатива за Германия" оглави национално проучване Партията, която всички в Европа очаквано наричат "екстремистка" заради борбата срещу миграцията, е първа политическа сила, ако изборите са днес
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук – Как блондинка се опитва да убие риба?
– Слага я във вода и чака да се удави.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори