Васил Найденов подготвя незабравим купон за Никулден в „Калоянова крепост“
Певецът Васил Найденов ще изпълни на Никулден своите незабравими хитове пред гостите на „Калоянова крепост“ в Арбанаси. Атракционът, изграден като средновековна крепост с бойници и кули, в която се влиза по дървен мост, е известен в цяла България и много често посреща гости и от Бургас и областта. Пред крепостта е издигнат паметник на Цар Калоян, който е най-новият в съвременната ни история. Историческите препратки са част от визията, интериора и артистичните програми. Парапетите, аплиците и декоративната украса са реплики на оригинали, намерени на хълма Царевец, част от старата българска столица.
Ресторант „Калояновата крепост” разполага с 450 седящи места, огромна сцена-дансинг, перфектен саунд и ефектно осветление, собствен паркинг са над 100 места. Той предлага на своите гости различни артистични програми, както и едни от най-известните комедийни театрални постановки - "Горката Франция" и "Досадникът", трупата на Нешка Робева със спектаклите "Спомен " и "Кармен от Факултето", Слави Трифонов и Ку-ку бенд, Валя Балканска, ансамбъл "Българе" с "България през вековете" и много други.
Кухнята осигурява богат избор на национални ястия и специалитети, огромно разнообразие на алкохолни и безалкохолни напитки, здравословна кухня и кулинарни изненади. Ресторантът предлага отлични условия за фирмени и семейни тържества, абитуриентски балове, сватби, детски празници.
На студентския празник 8 декември тук ще пее Анелия, а на Нова година – Глория.
![]() |
Такситата в София поскъпнаха с 18,6%
Хаосът започна: Русенци пътуват гратис до 3 януари – не могат да настроят касовите апарати в евро
Слънчев петък, но с минимални температури между -5° и 0°
Днес да почерпят Силвия, Пламен, Силвестър и още
Как да се отървете от стотинките безплатно
Откриха мъртва в хотел дъщерята на легендата Томи Лий Джоунс
Странстването и движението като философия на живот
Как Instagram Reels се превърнаха в бизнес за 50 млрд. долара
Сняг валя в Истанбул навръх Нова година
Орбан: Нека Европа да се върне към здравия разум през 2026 г.
Пищен хомо скандал в Италия изгони Зеленски от новините

