×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Вдигат с 5% заплатите в БДЖ, градски транспорт и "Български пощи"
  • САЩ пускат 172 млн. барела петрол от стратегическия резерв
  • Петролният гигант Saudi Aramco преговаря с украински производители за дронове-прехващачи
  • Задържаха мъж, заплашил баща си с убийство
  • КЗП откри нарушения при разглеждането на жалби за завишени сметки за ток
  • Между 25% и 30% поскъпнаха стоматологичните услуги
  • Тръмп критикува CNN за излъчването на речта на новия ирански лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майката на продадената Мария: Ако ми вземат децата, ще се обеся!


Майката на продадената Мария: Ако ми вземат децата, ще се обеся!
Досега майката не се беше сетила да търси продаденото си дете
31 Октомври 2013, Четвъртък, 18:16 ч.

Отнемат повечето деца на семейството и ги дават в домове, или приемни семейства

 

"Ако ми вземат децата, ще се обеся", заяви през сълзи майката на русото момиченце, което бе открито в ромски катун в Гърция. Бащата на Мария - Атанас, заяви, че без децата семейството е обречено. Родителите се надяват добри хора да им помогнат да купят къща, където цялото семейство да се настани, съобщава регионалната телевизия в Казанлък "Прес ТВ". Вчера бе официално заявено, че седем от децата на Сашка и Атанас Русеви, които живеят в ромската махала в Николаево, ще им бъдат временно отнети. Четири от децата ще бъдат настанени в приемни семейства, като вече има изявено желание от семейства за прием. Обсъжда се настаняването на Сашка с двете най-малки деца в защитено жилище. Останалите деца отиват в социални домове. Предстои да бъде направена оценка на здравословното състояние на децата. Очаква се съвсем скоро децата да бъдат изведени от настоящия си дом, като това ще стане след заседание на екип от специалисти, представители на различни институции, пише 24 часа.


В категории: Животът


3
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Прекрасно време над България на петък 13 Прекрасно време над България на петък 13 13/03/2026, Петък 07:53 0
Тервел ИЛИЕВ Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция 13/03/2026, Петък 07:51 0
Тервел ИЛИЕВ Новата перла на ЦСКА мина под венчилото Новата перла на ЦСКА мина под венчилото 12/03/2026, Четвъртък 21:31 0
3
Коментара по темата
3.
Smith
01.11.2013 12:05:51
0
2
Няма да никаква загуба ако изпълни обещанието си, а ако я последват и други нейни събратя и сестри може да има дори полза!
2.
lud
01.11.2013 10:19:22
0
1
taq gadna ciganka si ostavi deteto sega si go iska 6tqla da sa besila ami besi sa gaden izrud
1.
A дано!
31.10.2013 19:35:06
0
4
Обречено ами! Няма да има "помощи", а те нали затова ги правят тия циганета!! Кинтите ще им спрат!!! Да се беси, де"а циганката грозна, де"а! Поне ще спре ражда несретници .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само 8 години затвор жена за имотна измама срещу самотна пенсионерка Само 8 години затвор жена за имотна измама срещу самотна пенсионерка 83-годишна жена губи два големи апартамента и десетки кредити са изтеглени от нейно име  Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник  в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Той оглави РУ-Царево през юни 2025 година и за този кратък период има сериозни постижения в противодействието на престъпността Чужденци масово отменят резервации за Северна България Чужденци масово отменят резервации за Северна България Военният ни флот е в бойна готовност, кръжи от базата в Атия до румънския бряг  Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Слабоумието на политиците от ЕС ни тласка в кризи, коментира той Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Историята на арсениевите вафли в модата на XIX век като извор на младост, но и не само Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Книгите вече са достъпни за читатели, които се интересуват от духовни учения  и историята на християнството  Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Телевизионният водещ, който скоро навърши 50, остава верен на БНТ, отказвайки примамливи оферта за 20 000 лева месечно Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Очаква се скоро най-западналата част от Порта да се превърне в притегателен модерен център за местните и гостите на Бургас Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Пролетни стойности на термометрите в цялата страна, очаква се слаб вятър и повече слънце В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  Броят на осъдените и санкционирани лица през годината спрямо тези през 2024 година се е увеличил с 13.44 %
Балканските държави търсят решения срещу рязкото поскъпване на горивата Балканските държави търсят решения срещу рязкото поскъпване на горивата Правителства в региона въвеждат ограничения на цените, намаляват акцизи и подготвят използване на стратегически резерви след напрежението на енергийния пазар Американски KC-135, какъвто кацна в София, се разби над Ирак, противоречиви версии за катастрофата Американски KC-135, какъвто кацна в София, се разби над Ирак, противоречиви версии за катастрофата По неофициална информация на борда е имало шестима военнослужещи Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Автомобил се вряза в Temple Israel в Уест Блумфийлд, избухна пожар, а охраната откри огън по въоръжения нападател. ФБР и местните власти разследват мотива, след като в колата са открити и взривни вещества. Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря „Вече спечелихме, обяви той. „Наистина ли?“, питат враговете му Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Разследването сочи засилване на нелегалния биологичен трафик към редки и по-малко известни видове Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Никол Шерцингер, Кимбърли Уаят и Ашли Робъртс представиха песента Club Song и подготвят турне с концерти в САЩ и Европа Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Данни от европейската система за контрол показват увеличени сигнали за пестициди и токсични вещества в плодове и зеленчуци Легендарният Стив Харис навърши 70 години Легендарният Стив Харис навърши 70 години Основателят на Iron Maiden продължава да бъде една от най-влиятелните фигури в историята на хеви метъла Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш От Дака също поискаха да внасят руски петрол заради блокирания Ормузки проток  Китай започна днес свой Възродителен процес Китай започна днес свой Възродителен процес Пекин прие закон, който прокарва войнствен национализъм – последната фаза на всяка комунистическа диктатура
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори