Асен Генов: Стига лъжи, не “Протестна мрежа”, а Сидеров плаща за протести
Мая Манолова и другарите й да посочат доказателства, че сред протестиращите срещу мафиотизираното им правителство има платени агитки, каза Асен Генов.
13 Септември 2013, Петък, 08:25 ч.
Губя пари заради протестите срещу мафиотизираното правителство на Орешарски, каза блогърът
Мая Манолова и другарите й от управляващата коалиция трябва да посочат доказателства, че сред протестиращите срещу мафиотизираното им правителство има платени агитки на Сорос. Това е пропаганда, която цели да измести фокуса от гафовете на олигархичното правителство. Единствено Сидеров плаща на футболните агитки. Това каза в студиото на “Здравей, България” блогърът Асен Генов.
“Сигурен съм, че има платени, които те организират, но “Протестна мрежа” не дава на никой пари. Националните телевизии показаха как Сидеров плаща на футболни агитки”, подчерта блогърът в ефира на Нова телевизия.
“Хората, които аз познавам, не приемат пари. Ние дори губим пари от това, че участваме в протестите срещу мафиотизираното правителство. Всяка партия, която се определя като опозиционна, има право да изразява недоволство. Съмненията за олигархични зависимости, обаче, трябва да бъдат изчистени”, каза още Генов.
В категории:
Политика
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

До Асенчо - и какво толкова направиха за 100 дни.П.Арнаудов шеф на горско, П.Маринов - областен.Само кадрови промени , а живота става по-зле и по-зле.