Младежи се запознаха с новите мобилни услуги
25 Февруари 2013, Понеделник, 09:40 ч.
Автор: Флагман.БГОбученито за модерните технологии беше организирано от сдружение "Младежки глас"
Младежи от Бургас участваха в семинар за новите технологии при мобилните приложения и мобилния уеб сайт. Организатор на мероприятието беше Сдружение "Младежки Глас" - България, финансирано от проекта МИКЦ - Бургас "Гласът на младите" по Националната програма за младежта към НЦЕМПИ.
Мобилните приложения се развиват динамично, в зависимост от размера на екрана, през който разглеждаме дали ще е десктоп версия, смартфон или таблет. „Днес специалистите използват отзивчив дизайн за създаване на приложения, който успява да достигне до всички. Разликата между мобилните приложения и мобилния уеб сайт е в това, че приложенията са софтуер, който инсталираме на нашите устройства. За мобилният уеб сайт е необходимо да отвориш уеб браузъра и да въведеш търсения уеб сайт” уточни Петко Георгиев- лектор на семинара, маркетинг специалист и дипломиран SEO експерт. През последните години най-търсените приложения са игрите, приложения свързани с услугите, социални мрежи, търсене и намиране на локация и навигация и музикалните приложения.
С подобни семинари Сдружение "Младежки Глас"- България има за цел да информира младите хора за новите технологии и възможностите, които предоставят. Всеки месец по проекта МИКЦ - Бургас "Гласът на младите" ще бъдат организирани семинари на теми от различни области на живота.
В категории:
Бургас
Класически пухкави палачинки: Рецептата, която винаги се получава
06/06/2026, Събота 22:00
0
Починалите чужденци в зверската катастрофа били чудесни момчета
ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата
Шокиращи твърдения за фаталния инцидент в Благоевград
7-звезден спектакъл на "Лазур"
Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран
"Роснефт": САЩ са основните печеливши от затварянето на Ормузкия проток
Никола Цолов взе точка от спринта в Монако
Асиметричните рокли превземат сезона
Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона?
Граждански протест във Варна, искат оставката на кмета Коцев
Река Черна отново излезе от коритото си, тече евакуация

Петко Георгиев - хахаха .... влезте във фейсбук да видите какво пише. Този малкият не е ясно има ли изобщо диплома, или тате му я е купил, като епълчетата. Клиентите му не могат да се измъкнат от него, защото ги прави крепостни селяни и ги плаши, че ше им изтрие сайтовете и базите данни. Хората му ходят по чужди офиси да крадат софтуер.
А и тези семинарчета защо не кажете кой им дава пари за да ги правят- бюджета на община Бургас, а полза от тях практическа няма, освен рекламата, която си правят младите герберчета. И още нещо на този така наречен специалист му се присмива почти цялата гилдия, защото освен да краде и преправя чужди проекти, друго май не умее, а и да си придава важност, хахах