Шок! Баща разстреля сина си като куче на паркинг! (ВИДЕО)
13 Февруари 2013, Сряда, 13:53 ч.
Спор за попечителството върху внука му накарал бившия полицай да дръпне спусъка
Запис на охранителната камера показва момента, в който пенсиониран полицай от Флорида взема пистолет от колата си и прострелва мъртъв собствения си син след скандал, съобщава “Дейли Мейл”.
Шокиращото видео ще бъде ключово доказателство в процеса за убийство, който започна тази седмица. Обвиняемият Тим Дейвис твърди, че е убил 22-годишния си син при самоотбрана, след като той първи се нахвърлил да го бие. Кадрите от камерата обаче показват как той върви към сина си с вдигнато оръжие и по никакъв начин не изглежда да е бил пребит. Куриозното е, че камерата, която най-вероятно ще го прати за дълго в затвора, е инсталирана от самия Дейвис. Той насочва дулото някъде извън обсега на камерата, а след секунди се вижда как се кара с голия си до кръста син, както държи пистолета. Няколко секунди след това, двамата отново се появяват в кадър, вече вкопчени един в друг на тротоара. От кадрите се вижда, че Дейвис атакува, докато синът му отстъпва назад. Изведнъж по-младият мъж пада на земята.
Пред разследващите Дейвис твърди, че е стрелял два пъти. Кълне се, че не е искал да го убие. Бил заварен от полицията да прегръща тялото на сина си и да се разкайва. 44-годишният Дейвис е пенсиониран лейтенант от полицията. По време на процеса стана ясно, че причина за скандала са попечителските права върху внука му. Грози го доживотен затвор.
Технологията, която променя събитийната индустрия, идва на TravelX 2026
Този момент от Милано Кортина остава в историята на българския спорт
Убийствени ветрове със скорост 250 километра в час удариха пристанищен град
Изровиха от гроба останките на красавицата Барбара, подозират, че е убита
След невероятния старт за българския биатлон - Катя Дафовска каза за Лорчето
Цените на зеленчуците хвърчат нагоре
ЕС одобри отпускането на 3,3 млрд. евро за отбраната на България
Леден душ за Локо Новосибирск и Мони Николов
Фатален инцидент с влак между гарите Бели извор и Враца, почина мъж
Полицайка е задържана с над 2 кила кокаин
Стряскащ случай: Юноша преби 13-годишно момиче
Лора Христова с първи думи след историческото си представяне в Милано Кортина
