×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пияната учителка приета в "Пирогов" след опит за самоубийство


Пияната учителка приета в "Пирогов" след опит за самоубийство
Илияна Иванова беше гост на Кеворкян във "Всяка неделя" с трите си деца, снимка Нова телевизия
18 Декември 2012, Вторник, 20:26 ч.
Автор: Бесове

Илияна Иванова е с опасност за живота, след като смесила лекарства с алкохол

Учителката, която се напи и танцува пред учениците в 130-о училище на столицата „Гангнам стайл”, е направила опит за самоубийство. Днес 480годишната Илияна Иванова е била приета в шокова зала на „Пирогов” с комбинирано отравяне от смесване на психотропни хапчета с алкохол. Според лекари тя е смесила лекарствата с алкохола съзнателно. По-късно учителката е преместена в токсикологията, но все още има опасност за живота й.


В категории: Просвета


11
Коментара
Флагман.БГ Нова ера на зарядните устройства Нова ера на зарядните устройства 27/12/2025, Събота 22:00 1
11
Коментара по темата
11.
убедих се
19.12.2012 09:39:56
1
2
Убедих се,че тук пишат само неграмотни псевдожурналисти,които не са в полза на обществото.Драскачите тук искат само да плюят и очернят хора в беда.Снощи пишеше че учителката е ПРИШЕТА...а сега виждам че е на 480 години.Да си пожелаем за Нова Година,този сайт да бъде закрит.Амин.
10.
GoGo
19.12.2012 09:38:34
1
2
Дано да оживее! Тези деца (разбрах, че са отлични ученици) имат нужда от майка си. Да се паразитира от нещастието на хората с трудна съдба е толкова отблъскващо! "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!" - не мога да го кажа по-точно.
9.
чети и пиши
18.12.2012 22:47:51
1
4
Цитат от Бесове: "Днес 480годишната Илияна... ". Браво, неграмотници!
8.
Георги
18.12.2012 22:37:32
1
6
Стига гавра с трагедията на една жена!!!!!!!!!!!
7.
Сашо
18.12.2012 22:27:59
1
5
Пияни сте вие ,пишман журналисти !!! Жената си има ИМЕ !!!
6.
Срам е меко слово
18.12.2012 21:36:33
2
5
УБИЙТЕ "пияната учителка" и заспете спокойно. УРОДИ на "ПРЕХОДА".
5.
вече е приета браво
18.12.2012 21:10:36
1
5
Жената е болна,помогнете ако можете-ако не можете си мълчете.
4.
ДАН
18.12.2012 21:05:14
3
3
ако питате мен...пияндурска работа
3.
о, стария
18.12.2012 20:57:23
4
6
вероятно сте учител, а може и да не сте, похвално е, че защитавате жената, но като е майка на три деца това не значи, че трябва да се излага пред нашите. Ние също сме майки на деца. И тези деца ги пращаме на училище, а не да танцуват и да гледат пияни хора. айде стига със сантименталности, ако аз отида на работа пияна - просто ще ме изхвърлят като куче, но работа в частна фирма, не в държавно училище.
2.
Бесове гадове
18.12.2012 20:41:39
2
2
ПРИШЕТА Е...ОСТАВЕТЕ ХОРАТА НА МИРА.И СЕ НАУЧЕТЕ ДА ПИШЕТЕ.КАТЯ НЕ ЧЕТЕШ ЛИ ИЛИ САМО ПИШЕШ ГНУСОТИИ.
1.
Стария
18.12.2012 20:38:16
3
7
Журналистите, тези ненаситни лешояди, които се хранят от човешката трагедия, са причина тази жена да посегне на живота си!
СПРЕТЕ СЕ! ОСТАВЕТЕ Я НА МИРА! Та, тази жена има 3 прекрасни деца -българчета!
Заради тях, ПРЕСТАНЕТЕ!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сигнал до Флагман.бг: Няколко гаража до бл. 133 в ж.к. "Меден рудник" разбуниха духовете Сигнал до Флагман.бг: Няколко гаража до бл. 133 в ж.к. "Меден рудник" разбуниха духовете Живущи искат повече информация за разположението на частните гаражи и начина на достъп до тях Наш 70-годишен околосветски пътешественик счупи мачта Наш 70-годишен околосветски пътешественик счупи мачта На помощ се е притекъл корабът на Българския морски флот "Странджа", който е пътувал към столицата на Уругвай Монтевидео Гроздоберачката от двулевката си отиде в нищета Гроздоберачката от двулевката си отиде в нищета На 81 години почина Кина Гърбова, чийто образ красеше соцбанкнотата Румен Гайтански разпродава всичко в България и се изнася от страната Румен Гайтански разпродава всичко в България и се изнася от страната Според източниците Гайтански вече дори е напуснал България и трайно се е установил в Базел, където притежава просторно имение Чирозът на стана по-скъп от калкана: Цени до 45 лв. за кг на рибната борса в Бургас Чирозът на стана по-скъп от калкана: Цени до 45 лв. за кг на рибната борса в Бургас Цената на чироза е повишена, защото по принцип за сушенето и веянето на риба се изисква труд и майсторлък Предлагат критика Стоян Георгиев за почетен гражданин на Бургас Предлагат критика Стоян Георгиев за почетен гражданин на Бургас Ако събере 1000 подписа на бургазлии, кандидатурата му ще влезе на разискване в ОбС  Умерен ръст на жилищните цени в България през 2026 г.: Как еврозоната променя пазара Умерен ръст на жилищните цени в България през 2026 г.: Как еврозоната променя пазара Дори и предлагането да се повиши, то няма да изпревари търсенето, тъй като няма предпоставка за по-ниски доходи, а напротив – купувачите ще се стремят все повече да  подобряват качеството си на живот Регистрационните таблици в София - от „С“ до „ОХ“: Как стигнахме до края на азбуката Регистрационните таблици в София - от „С“ до „ОХ“: Как стигнахме до края на азбуката Въведени са нови буквени комбинации с допустими символи за сериите на автомобилните табели Заради еврозоната българите пазаруват повече. Страхуват се да не изгубят парите си Заради еврозоната българите пазаруват повече. Страхуват се да не изгубят парите си И бързат да ги обърнат в стоки Паника преди еврото: Банките преливат от пари в брой, а българите се редят по дълги опашки пред чейндж бюрата Паника преди еврото: Банките преливат от пари в брой, а българите се редят по дълги опашки пред чейндж бюрата Сивите пари, които навлизат в обращение в последния момент, водят до ускорено потребление и оказват натиск върху инфлацията. Тя вече няколко месеца надвишава 5% на годишна база
Нова ера на зарядните устройства Нова ера на зарядните устройства Смартфоните и лаптопите ще разполагат с един общ порт Новите съседи се завръщат, Амадор е успешен бизнесмен Новите съседи се завръщат, Амадор е успешен бизнесмен Най-новият 16-и сезон стартира у нас на 28 декември (неделя) и ще се излъчва всяка събота и неделя от 20:00 ч., превръщайки България в първата страна, в която епизодите ще дебютират международно Грипът настъпва, яжте кисело зеле и туршия Грипът настъпва, яжте кисело зеле и туршия Това е съветът на проф. Кантарджиев Гол лепкав човек и ЛГБТ: Германската телевизия отбеляза Коледа по давоски конспект Гол лепкав човек и ЛГБТ: Германската телевизия отбеляза Коледа по давоски конспект „Той е в слуз и без дрехи, защото пазим неговото достойнство и интимност“, обясниха от медията Ритуал за късмет през 2026 година: Астролог препоръчва как да посрещнем Новата година за успех и хармония Ритуал за късмет през 2026 година: Астролог препоръчва как да посрещнем Новата година за успех и хармония Как празничната трапеза и декорацията могат да привлекат сполуката през Новата година Мъж се задави с десерт и почина на коледната трапеза Мъж се задави с десерт и почина на коледната трапеза Когато сервирали традиционния италиански коледен сладкиш, панетоне, той си взел малко, но изведнъж не можал да диша Корупционен скандал преди срещата с Тръмп! НАБУ разкри ОПГ с участие на близки до Зеленски депутати Корупционен скандал преди срещата с Тръмп! НАБУ разкри ОПГ с участие на близки до Зеленски депутати Депутатите от Върховната рада са „получавали неправомерна облага срещу гласуване“ Саудитски милиардер дари цялото си богатство и заживя скромно Саудитски милиардер дари цялото си богатство и заживя скромно Как Сюлейман Ал Раджи стана най-щедрият милиардер в света Защо детектив-любител твърди, че е разкрил два от най-зловещите неразкрити случаи на убийства в света Защо детектив-любител твърди, че е разкрил два от най-зловещите неразкрити случаи на убийства в света И сега ФБР разследва случая Черната Далия и дали реално Зодиак е бившият и приятел    Златото, среброто и платината достигнаха исторически рекорди Златото, среброто и платината достигнаха исторически рекорди Очакванията за по-меки лихви в САЩ и търсенето на сигурни активи тласкат цените нагоре
Джорджа Мелони Джорджа Мелони 2025 година беше трудна, но не се тревожете - следващата ще е още по-зле Виц на деня Виц на деня Скъпа, би ли ми простила изневяра?
- Ааа, не!
- Ех значи, същата си като жена ми!
Виц на деня Виц на деня - Постоянно търся смисъла на живота и не мога да го намеря!
- В хладилника няма ли го?
- Няма го!
- Значи вчера сме го изпили!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Красив е онзи, на когото сърцето е красиво.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори