×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БСП отвори нов офис в Приморско


БСП отвори нов офис в Приморско
На откриването присъстваха областния лидер Атанас Зафиров и депутатът Атанас Мерджанов
10 Ноември 2012, Събота, 15:13 ч.

Той се намира в центъра на морския град

БСП откри нов офис в центъра на Приморско. На откриването бяха областният председател на БСП Бургас и член на НС на БСП Атанас Зафиров и депутатът Атанас Мерджанов.  БСП Приморско се оглавява от Павлина Казларова.

 

Новият офис ще бъде отворен за всички местни жители, които имат желание да научат повече за работата и дейността на партията в региона, казаха от областната централа на партията.


В категории: Приморско


39
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама 24/06/2026, Сряда 13:00 3
39
Коментара по темата
39.
до 37
20.01.2013 10:23:10
0
0
не е важно количеството ,а качеството....
38.
Фурнаджийски лопати
09.12.2012 21:56:38
1
0
По време на комунизма Гихора колко мандата изкара - 2 или 3? И как става тая работа, още помня че на изборите 1995 той си призна, че е комунист, пък на следващите - 1997 - когато го избираха за кмет на новата община вече беше със СДС и Камберов и се отричаше от комунизма... Тия хора къса памет ли имат или мислят, че ние сме забравили? А кажи ми сега, какви са комунистите - нормални хора ли са или някакви мекотели и плужеци без капка достойнство!
37.
ДОЛУ БСП
07.12.2012 11:34:06
2
2
МИ ТЕ КОИ КОМУНИСТИ ОСТАНАХА.ЛИЛЯНА , ПЕНКО И ПАВЛИНА КАЗЛАРОВА.ДРУГИЯТ МАНДАТ ЩЕ СИ СЕДЯТ В КЪШИ.
36.
И преди и сега...
05.12.2012 11:45:49
2
2
Мръсни комунисти! Какво още искат, ве, какво ве?! Ограбиха народа, смукаха му кръвта 45 години и сега пак надигат глава, офис щели да правят!!!
35.
До Иречек
03.12.2012 15:45:02
1
1
И едните са маскари, и другите са маскари!!!
34.
до 33
01.12.2012 14:20:11
1
1
Ето -ГЕРБ е властта .И каква е разликата.Превзеха всички комисии и сега те са държавата - колят и бесят както им е изгодно.Чудят се вече каква нова дестинация да измислят уж с цел побратимяване.Те все едно не живеят на наш гръб.Ама нали знаеш приказката-сит на гладен не вярва.Не сме открили топлата вода.............
33.
до преждеговорившите
30.11.2012 13:48:21
2
1
Какво им говорите на БСП? Не виждате ли, че и те не знаят вече какво искат - вятър ги вее на бял кон? Пука им на комунистите за образованието или за проблемите на общината. Открай време те са си били използвачи и паразити. Идват, лъжат ни с красиви приказки и обещания и после като ги изберат в парламент или местна власт навирват носа си и се правят че не ни познават. Боклуци, които живеят на наш гръб - нищо повече!
32.
До приятно разсеяния-22
29.11.2012 14:03:43
1
0
Слушай 22-ри, не се прави на приятно разсеян, а прочети отново текста на 21 и се увери, че на тия хора и плюнката ще им е малко. Кажи си честно, нормално ли е да имаме такива учители - разни наркомани и звезди, които разиграват порноекшъни в дирекцията?! И кажи си най-после мнението за директора, какъв е този човек - честен ли е, принципен ли, безкористен, морално извисен и пр., защото досега всеки се въздържа да го коментира като личност. Говорят за училището по принцип, за учителите по принцип, а за директора кой знае защо никой не обелва и дума... ЗАЩО?!
31.
Коалиция
28.11.2012 12:59:58
1
0
Защо не се обедините със СДС? По нещо различавате ли се от тях?
30.
БСП?!?!?!?!
28.11.2012 12:55:29
1
1
Има ли такава партия - БСП? Защо не съм я чувал още?
29.
Do 27,28
24.11.2012 20:51:54
2
1
Spahme, spahme, a tiq koito glasuvat za nas o6te spat
28.
...21
24.11.2012 20:50:04
2
0
....СПАХТЕ ЛИ?
27.
...21
24.11.2012 20:48:39
2
1
КЪДЕ БЕШЕ БСП ДОСЕГА И ЗАЩО НЕ ГИ ВИДЯТЕ ТЕЗИ НЕЩА? СПАХТЕ ЛИ?
26.
khzshcwcgr
18.11.2012 12:02:07
2
0
Jh0rnc <a href="http://fbmzcqmeoubp.com/">fbmzcqmeoubp</a>
25.
bserhxsuxyp
18.11.2012 00:06:44
2
0
XUGF8w , [url=http://hklhixdqofgy.com/]hklhixdqofgy[/url], [link=http://ydpkiiijccxk.com/]ydpkiiijccxk[/link], http://axnqhqfuvyro.com/
24.
smfomxjv
17.11.2012 10:37:56
2
0
OKy9BF <a href="http://dsjudwppkjsy.com/">dsjudwppkjsy</a>
23.
до №17 и №19
17.11.2012 08:13:28
0
3
За съжаление трябва да ви разочаровам.Инициалите ми не са нито Д.М,нито Р.Г.И няма нищо общо с платени,неплатени и каквито и да е било данъци и такси.Просто госпожата преди месеци не си свърши добре работата , а сега аз понасям последствията за това.В се пак ако живеехме в нормална европейска държава тя щеше да си носи отговорност за некадърноста си или грешките си-не е ли така......
22.
аман
16.11.2012 18:12:54
2
3
Аман от тебе бе, навсякъде наплю. Вземи си седни на задника, защото никой не ти обръща внимание. Най-много да те приберат на едно място, където раздават едни ризки с мнооого дълги ръкавчета. Атанасов, хич не си в ред, мойто момче.
21.
Пак ли ще шикалкавите?
16.11.2012 15:14:35
1
1
Кажете, кой е виновен за състоянието на образованието в Приморско - БСП ли, СДС ли, НДСВ ли, ГЕРБ ли?

Вижте какви учители имате:
1. Валдес (известен като Вальо Валдеса или Вальо наркомана)- учителят по литература, е наркоман и откачалка отвсякъде. Вземал си дозата в учителската стая и тогава влизал в час, а като го хванели наркоманските бесове стряскал децата и те бягали в паника навън. Влизал в час по шорти, тениска и джапанки, слушал метъл парчета със слушалки и едновременно с това преподавал. Налбантов се оправдавал, че не бил той виновен за назначаването му, а отгоре са му го спуснали и той само изпълнявал... Имало и бой и размяна на юмруци в дирекцията между тях, но това е друга тема. Същият учител веднъж намирайки се на двора, вероятно дрогиран, се разкрещял: "Педераси! Курви!... Мама ви да еба долна!" Но децата си го знаели, че не е в ред и не му обърнали внимание.
2. София Вълчева - курва и половина, шетала повече из ММЦ и Китен и прелъстявала чуждите мъже, за което не веднъж яла бой от ревниви съпруги... Аборти и пр., това са подробности.
3. Красимира Петкова - ако кажа за нея, че е курва, малко ще й е. Редовно правела свирки на шефа си, и други работи правела, че той не можел да не се похвали... Бе, шемет изтърван, правили сте каквото сте правили в дирекцията, трай си там! Кой те кара да се хвалиш и да излагаш така жената? Не виждаш ли, че сега хората на тебе се смеят и си вадят заключения за багажа ти и за нивото на училището, което ръководиш?!
4. Донка Прокопова...
5. Диана Янева...
и пр. и пр...
думи като "курви", "пачаври" и "измет" ще са много слаби и неизразителни.
6...
7...
8...
Хора, това ли са ви учителите!? На такива хора ли сте поверили децата си?!
КЪДЕ БЕШЕ БСП ДОСЕГА И ЗАЩО НЕ ГИ ВИДЯТЕ ТЕЗИ НЕЩА? СПАХТЕ ЛИ?
20.
Georgiana
16.11.2012 12:04:44
0
0
Ah yes, nciley put, everyone.
19.
до 17
15.11.2012 19:32:32
0
3
Не позна,инициалите са Р.Г.Ха напъни се малко.
18.
Не така.
14.11.2012 23:32:50
0
5
За "марково" облечената сгъната жена ли говорим? Ами не искам да й изплащам дълговете под каквато и да е форма? Нещо против да има някой? Не на Барцулка!
17.
запознат
14.11.2012 22:29:55
4
1
до 15 -много злоба бе д.м.като не искаш да прлащаш данъци,всички са ти виновни.тази зима ще ти горчи,но досегашните ти беше сладко.
16.
до 15
14.11.2012 12:16:47
5
0
Какво толкова ви е направила жената?Не е лоша,стилно облечена,марково,има вкус за хубавите неща.
15.
до 14
13.11.2012 14:39:46
0
9
Да е сладко,да е сладко-колко да е сладко.....Ама заради нейният професионализъм и добре свършена работа цяла зима ще ми горчи....Ако живеехме наистина в европейска държава баба досега да съм я осъдила и да е в затвора......ама не....
14.
до 13
13.11.2012 13:47:55
0
9
Ухси бабаа, ми така хортува за наша Мигленка. Ми кя лятоска ни подслаждаше душиците със сладоледче. Ти гаче сладоледче не си близнувала да видиш колко е благо.
13.
до баба
13.11.2012 12:51:18
0
8
От кого да съм доволна бе баба-от кметчето дете не можеш да му видиш очите в приморско и превърна общината в крепост?Или от г-жа Миглена Барцулева,която ако така си гледа работата в общината ,както и счетоводството-боже опази....Или пък от местните бизнесмени ,които влезнаха в общината за да постигнат собствените си интереси без да правят сметка през кого ще минат....От кого да съм доволна бабо-ти ми кажи........
12.
пак баба
13.11.2012 12:31:11
0
20
Ухси баба, гъче всички партии рачите нашето кметче да стане депутатин, та да се гръмиса от Приморско!
11.
до БСП
13.11.2012 12:08:56
0
5
Брей, това герберчетата много ви е страх бе. И срещу бито куче ритате (имай предвид Лилянка). Па и Германов къвто Инч Хай познай колко ще е голям малкия му пръст. Не съм за Лилянка, Казларка я познавам и е съвестен човек, нищо че е от БСП, ама и вие са уляхте бе. Не стига че нищо не правите, освен че се окопахте в общината, ма и все другите ви виновни. Аре спрете се с плюването и се поогледайт и поослушайте да видим дали все още ви харесват хората.
10.
БСП
13.11.2012 10:05:09
5
1
Брееееее,Лилянка стегна редиците за изборите!Ако се представи като предишните ще е добре,двете с Казларка ще си пафкат цигарките в офиса.....те друго не могат да правят ,освен да пускат интриги и да обсъждат хората ,пък себе си не могат да видят.Пък и като им гледам дъртия електорат /старата дъртула/ на снимката ......направо ще спечелят депотатското масто за Лилянка.Ох,Лилянке,Лилянке не разбра ли ,че си бита карта,колкото и да пускаш клюки и инттриги против Германов не може да му стъпиш на малкия пръст.Видяхме те колко и какво можеш...
9.
Транслация
12.11.2012 23:14:39
0
2
Да преместим Общината в новия офис на БСП - поне няма мангали - портиери, засега?
8.
do 7
12.11.2012 22:13:11
0
3
kakva svita da vzima,te i bez tova ne sa ot nashe selo.napravo shte si ostanat v Burgas.
7.
до №5 и 6
10.11.2012 22:29:22
1
9
хубаво да изпратим ветеринарчето -ама да си взима и свитата направо...
6.
до баба
10.11.2012 20:19:16
1
7
не Лилянка - ветеринарчето
5.
до баба
10.11.2012 20:17:01
1
15
Абре бабооооо, кна Лилянка - ветеринарчето за депутатин ще гласим. То и у парламента работа нема да стори, ма поне ние ще се отървем от него.
4.
до Valintin от Кюприйса баба
10.11.2012 18:24:22
1
32
Ухсии Вальо, ми те гъ са спяли бре, гъче гласят Лили за депутатка! Павлинке, тебе де ше те турят ма?
3.
borba
10.11.2012 18:06:21
2
1
goliama borba se zadava, vsicko oko za oko-zab za zab, jalna ni maika
2.
bsp
10.11.2012 17:39:10
2
2
КАКВО ЛИ ШЕ ПРАВЯТ В ОФИСА-ТАЗИ ДЪРЖАВИЦА БЪКА ОТ ПАРТИИ; СПЕЦИАЛИСТИ ;ИКОНОМИСТИ-НАШИ И ЧУЖДИ----ЗА 23ГОДИНИ РАЗБРАХМЕ КОИ ЗА КАКВО СЕ БОРИ--ДА НИ ОПРАВЯТ-И БЕЗ ТЯХ МОЖЕМ ,,,,250 ПАРТИИ В БГ И НИТО ЕДНА НАША
1.
Valintin
10.11.2012 16:24:53
1
9
Еееееее, най- накрая раздвижване в Приморско! БСП там бяха заспали!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пътища гробници: Народът ни страда от колективно безхаберие Пътища гробници: Народът ни страда от колективно безхаберие Не като индивиди, а като общество си задайте няколко прости въпроса и помислете - има ли място за надежда 71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си 71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си Директорът на СУ „Любен Каравелов“ Ева Зивилдиева изпрати випуска с пожелания за дръзновение, а 16 отличници бяха отличени с почетни грамоти Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Докато държавното дружество тъне в одити и финансови неволи, проверките извадиха нова информация как директорката с 14 000 евро заплата си устройва коктейли на Френската Ривиера Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Кулинарна дипломация: Бургас става сцена за автентичния вкус на Словакия Кулинарна дипломация: Бургас става сцена за автентичния вкус на Словакия Най-важното е, че от словашка страна са много благосклонно настроени за съвместна работа с Бургас, каза Николай Панайотов от българската диаспора в Братислава  Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Криминогени и съмнителни лица притесняват живущите, а това не е първият случай, жалват се собственици, зоват за незабавни действия от Четвърто РУ-Бургас Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, загинаха две жени (ОБНОВЕНА) Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, загинаха две жени (ОБНОВЕНА) Става въпрос за самостоятелно ПТП NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори