Селянин преби жена си на мегдана
55-годишен мъж от великотърновското село Каранци напердаши благоверната си на селския мегдан пред очите на всичките си съселяни. Според свидетели на мелето двамата си ходели спокойно по централната улица и си говорели какво ще правят за вечеря. Точно заради това и започнал скандалът. Мъжът предложил да наблегнат на течната храна - стъкло ракия, а съпругата искала вечерята да е нормално ядене.
Разгневен съпругът без да се замисля особено започнал да налага юмручни аргументи, с които да подчертае правилността на позицията си. Скандалът достигнал и до ушите на кмета на Каранци, който се опитал да успокои 55-годишния мъж, но за малко и той не изял шамарите.
Пристигналите полицаи все пак респектирали побойника, който с грозни псувни се качил в патрулката и отпрашил към ареста, където платил и солидната глоба от 100 лева за посегателството срещу благоверната си, съобщават от полицията във Велико Търново.
Почина обичан бургазлия
Бургаската звезда LYNN представя впечатляващо видео към сингъла си „Влез“
Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка
Хората от тази държава са най-щастливите в света
Футболист на "Черноморец 1919" пред трансфер в елита
Историята на Сам Чабански – човекът, който обича Странджа
Ученици от Бургас се срещнаха с творците на филма „Нестинарка“
Равносметката от 51-вото Народно събрание
Замразяват преговорите за Украйна заради конфликта в Близкия изток
Почина мечката Рада
Компенсации за горива от 20 евро: Кога идват и кой решава
Иво Аръков определи скандала със стотиците хиляди от НФК за "политическа атака" срещу него
