Пиян агент от секретните служби на САЩ задържаха в Майами
Аарон Инглер наруши заповед на шефовете си и го очаква сериозно наказание
Нов инцидент, който подрива авторитета на американските Секретни служби, стана тази нощ в Майами, съобщи телевизия FoxNews. Според канала, агентът Аарон Инглер се натряскал, веднага щом президентът Обама напуснал Майами, където бе на предизборна обиколка.
При задържането му Инглер оказал упорита съпротива на полицаите. Все още не е ясно какво наказание ще отнесе агентът.
В края на миналата седмица шефовете на секретните служби официално забраниха на своите сътрудници да употребяват алкохол при изпълнение на служебните им задължения, а също така и 10 часа преди да се яват на работа.
Повод за забраната стана скандалът с агенти, които ползват услугите на проститутки при подготовка на визитата на президента Обама в Колумбия.
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open
Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България"
5 от най-великите моменти в историята на US Open
Доброволци на СНЦ “Приятели на морето – Бургас” проведоха акция за зарибяване на езерото Мандра
Трагедия: 22-годишна инфлуенсърка загина при катастрофа с мотор край Черно море
Нови видеозаписи обърнаха разследването за убийството на Георги Кузев - обвиняемите вече са осем
63-годишен от Свети Влас подкара Пежо с 1,75 промила
Евровизия изпя лебедовата песен на Васил Терзиев
