Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Мъжът се удави
Шокираща трагедия разтърси интернет общността и милиони фенове на здравословния начин на живот. Известният 32-годишен американски фитнес инфлуенсър и гуру в движението за подобряване на мъжкия външен вид Конър Мърфи се удави при изключително странни и мистериозни обстоятелства в езеро в Тайланд. Смъртта му бе оповестена на 7 юли, ден по-късно негови близки и колеги я потвърдиха със скръбни публикации в социалните мрежи.
Скок в бездната
Според информация от местната преса в провинция Банг Пли, органите на реда били извикани по спешност в луксозен жилищен комплекс около 15:00 ч. следобед. Очевидци съобщили, че мускулестият американец се държи изключително неадекватно, агресивно и сякаш е изпаднал в остра психоза.
Охранител от затворения комплекс, където Мърфи живеел под наем, разказва пред разследващите зловещи подробности за последните минути на инфлуенсъра.
"Той изведнъж набра бясна скорост, направи мощен спринт и се заби с плонж директно във водите на езерото. Плуваше лудо навътре, докато очевидно силите му изневериха от умора, и просто изчезна под повърхността".
Въпросното изкуствено езеро се оказало зловещ капан - дълбочината му е цели 10 метра. Екип от водолази е претърсвал района в продължение на половин час, преди да открие безжизненото тяло на младия мъж на около 20 метра навътре от брега.
Лукс, млада половинка и неясноти около аутопсията
Разследването на трагедията все още продължава и е назначена съдебномедицинска експертиза. Към момента водещата версия на тайландската полиция е удавяне, тъй като по тялото на 32-годишния Конър липсват каквито и да е следи от насилие, удари или борба. Остават обаче големите въпроси какво точно е провокирало мистериозната криза и неочаквано поведение на американеца преди фаталния спринт.
Преди ужасяващия край, Конър Мърфи е живеел от три месеца в екзотичната дестинация заедно с 22-годишната си приятелка. Двамата обитавали разкошно имение в баровския комплекс, оценявано на внушителните 493 000 паунда.
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
Палестина насрочи първите си парламентарни избори от 20 години
