×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • ФИФА обсъжда в следващия Мондиал да участват 64 отбора
  • Куче нахапа 16-годишно момиче и уби домашния му любимец в Нови Искър
  • Акциите на "Газпром" пробиха 18-годишно дъно
  • Замразиха парите за майките на 398,81 евро
  • Днес Созопол чества своя празник
  • Йотова открива паметник на Васил Левски
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Самосвал се преобърна на пътя между кв. Долно и Горно Езерово


Самосвал се преобърна на пътя между кв. Долно и Горно Езерово
Не е ясно каква е причината довела до катастрофата, вероятно водачът е загубил контрол над тежката машина
01 Юни 2026, Понеделник, 13:19 ч.
Автор: Флагман.бг

Шофьорът е откаран в болница "Сърце и мозък"

Самосвал с бургаска регистрация се преобърна на пътя между кварталите Долно и Горно Езерово, съобщава читател на Флагман. Инцидентът е станал по-рано днес, като към момента не е ясно каква е причината довела до катастрофата, вероятно водачът е загубил контрол над тежката машина.

Специализираният товарен автомобил се е преобърнал близо до отбивката за кариерата и буквално е блокирал движението по трасето в двете посоки. 

По информация на Флагман.бг, шофьорът не е пострадал сериозно. Той е откаран в болница "Сърце и мозък", с фрактура на прешлена. 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии си пасват най-много в любовта Кои зодии си пасват най-много в любовта 16/07/2026, Четвъртък 19:52 2
18
Коментара по темата
18.
До 17
01.06.2026 21:28:43
0
11
Не ми се спори, монетата има две страни, товаря това което искат, излизат на тяхна отговорност, лошото е в това че повечето "бизнесмени" лапат достатъчно от всякъде попринцип , друга е идеята ти казваш камион като се счупи, а правиш ли си сметка този камион при 60т общо, да беше се обърнало върху кола с едно скромно семейство, какво правим тогава? Чорбаджията вдига ръце шофьора търка нарове щот все пак " никой не го е карал да претоварва , или да се качва на НЕсигурен камион" найстина не ми се спори, живи и здрави
17.
До 16
01.06.2026 20:47:58
10
0
Фадромиста ти що ги товариш по 35 т щото ще те махнат и слушаш нали еми пак ти казвам че ако не караш по 35 тона няма да изкараш пари както ти си чакаш заплатата така и чорбаджията търси избивка и печалба!!! инвестирай утре в бизнес вземи да кажем от банка пари и като видиш че взимаш наравно с шофьора претоварен и ще те питам недай си боже да хвърли чорбите този камион и почваш назад, назад с месеци ама как да ти обясня ти си от 08:00 до 17:00
16.
От фадромиста до "Поздравито"
01.06.2026 19:35:06
0
13
Айде стига глупости си дрънкал, да отказват всички да карат на тия разценки да няма кой да кара и всичко ще си дойде на мястото, да не говорим и другото обикновенните хора му казват "алчност" , да не говорим че точно тия самосвали излизат от кантарите само с тонаж на 35т, и камиона още 16-17т. Айде някой от чорбаджиите ли си че ръсиш глупости или?
15.
Кую
01.06.2026 19:25:01
0
2
Крайна спирка без сърце и мозък.Няма късмет човека.
14.
килната калимявка
01.06.2026 17:19:27
1
11
Ех тези телефони направо магии правят! Един мъничък телефон цял самосвал с чакъл захлюпил!
13.
Поздрави
01.06.2026 17:18:24
9
5
До всички коментиращи “разбирачи”
Господа коментиращи този бизнес с гондоли и самосвали така е направена цената , че ако не караш претоварен буквално ще платиш надницата на шофьора и ще трябва да си оправяш камиона на версия, а и да не говорим за застраховката че скочи да не говорим за тол таксите пък, които са с цени все едно се движиш по швейцарски пътища а в България знаете пътищата в какво положение са и сега ще кажете ми тези пътища са зареди вас така ами зареди нас са но не на 100% защото се краде брутално от всичко ние си плащаме всичко на държавата, но държавата си прави п*шка с нас така че този камион и бързо да е карал се е обърнал само и единствено зареди неравността на пътя не зареди тонажа!!!
12.
Флегми
01.06.2026 16:32:10
0
24
То е ясно на кой е самосвала, и е ясно защо е обърнат, да му снимат и кантарната бележка от кариерата, да се види за кво става въпрос, и на такива чорбаджии да им се отнемат лицензите до живот, включително и на подкупните от сектор ДАИ!
11.
Аз бре
01.06.2026 16:07:48
0
8
Защото им плащат на "курс",не на час като в белите държави...и днес трябва да направи минимум четири,за да може да си изкара"надника"
10.
Гледах джирото
01.06.2026 15:40:30
0
7
Видях, че вингегарт спечели сам, митю защо се прави че помогнал с какво духал посоката на вятъра...май да...
9.
Е на тва е!
01.06.2026 14:56:53
0
28
Парадокс!!! Болницата Бургас мед е на един хей място а го карат при кожодерите от сърце мозък и карантия. Въпросът е : Колко плащат на екипа на линейката от Сърце Мозък и Карантия за да им докарат пациент. Същото се случва и от посока Карнобат Айтос. Минават покрай болница Дева Мария но пациента може да трае до Сърце Мозък и Карантия.
8.
Да ваааа
01.06.2026 14:45:35
2
12
Карал е с 10км в час затова се обърнал,ако беше карал със 110км нямаше да се обърне
7.
Хахаха
01.06.2026 14:04:37
1
29
Не е ясно каква е причината?! Пътя е в ужасно състояние а те карат като откачени. Влизат в насрещното да избягват дупките и неравностите . Няма какво да се правят на ударени . А от кариерата към кръстовището за Меден Рудник е още по-опасно заради онези "професионални шофьори " . Цяло чудо е ,че няма убити . И със сигурност пак ще ги оставят да си беснеят по пътищата.
6.
Красимир
01.06.2026 14:02:35
3
14
На "Севан" ли е??
5.
Една жена
01.06.2026 13:58:17
1
16
Пътят е ужасен-осеян с пропаднали участъци, повдигнати участъци и дупки
4.
жалко
01.06.2026 13:42:18
1
21
Там масово се кара със 100 а пътя е леш.
Дупки пропадания неравности лоши виражи

Дано шофьора да е добре.
3.
Чичо Мотко
01.06.2026 13:40:17
0
35
Не спазват никакви ограничения за скорост,а и са претоварени редовно. И после се чуди ,че не може да спре.
2.
Някой си
01.06.2026 13:29:13
1
37
Напротив, причината е ясна!
Карат като бесни!
1.
Ставри
01.06.2026 13:29:04
1
10
Тоя Ман от 5 осните ли е?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите Филип Филипов посочи периода до 22 юли като рисков за семейните отношения, политическите лидери и военните сблъсъци БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно Железниците трупат 135 млн. лева задължения, а кабинетът обещава нова методика от 1 август Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил Проверката на МВР завърши със санкции за шофьора Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България Над 90% от бедствията в горите са по вина на човека, а Странджа и Сакар са на първа линия на риска България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ Бившият депутат и изтъкнат диригент Христо Георгиев почина на 76 години, след като посвети живота си на духовността Най-критичните седмици от лятото тепърва предстоят, вдигаме дронове срещу огнената стихия Най-критичните седмици от лятото тепърва предстоят, вдигаме дронове срещу огнената стихия Новата пожарна в Камено, термокамери и десетки обучени доброволци са в пълна бойна готовност срещу пожарите Експерт бие тревога: Хората остават без ток, ако в България се изградят дейта центрове Експерт бие тревога: Хората остават без ток, ако в България се изградят дейта центрове Има заявки за 9 000 MW, а не може да правим дори 200 МW и трябва да посегнем на базовата енергия от АЕЦ „Козлодуй“, обясни председателят на Български атомен форум ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас предлага ранна подготовка за медицина и изкуствен интелект на социална цена ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас предлага ранна подготовка за медицина и изкуствен интелект на социална цена Гимназията отхвърля чиновническото класиране, за да подготви децата за реалния бизнес и наука с латински от 8. клас и месечна такса от едва 125 евро Смениха цялото ръководство на ВиК-Бургас Смениха цялото ръководство на ВиК-Бургас Инж. Златина Димитрова поема управлението на водното дружество до провеждането на конкурс Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон Вицепремиерът Александър Пулев обяви създаването на нов Координационен съвет, който ще съкрати административните процедури за големи проекти
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута Йоанис Питас изравни след почивката, а автогол на Бари Котър в 17-ата минута на добавеното време донесе успеха с 2:1 и общ резултат 5:3 След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение Проф. Наджи Гьорюр свърза земетресението с напрежението по Северноанадолския разлом, но точният момент на силен трус не подлежи на научно прогнозиране Иран заплаши да срине инфраструктурата в Залива, над 200 онкоболни евакуирани след американски удари Иран заплаши да срине инфраструктурата в Залива, над 200 онкоболни евакуирани след американски удари Сирени прозвучаха в Бахрейн и Кувейт, докато американските удари достигнаха района на Техеран и стратегически обекти край Ормузкия проток Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола Баскетболният свят потъна в скръб след кончината на легендарния Нейт Търмънд, който загуби битката с коварна болест Проверки в Гърция изпразниха магазините у нас: Шофьори масово сменят пожарогасителите Проверки в Гърция изпразниха магазините у нас: Шофьори масово сменят пожарогасителите Търговци отчитат бум на предварителните поръчки, а водачите проверяват не само срока, но и гасителната ефективност на оборудването Морето върна съкровище след 404 години: Извадиха 10-килограмово сребърно кюлче Морето върна съкровище след 404 години: Извадиха 10-килограмово сребърно кюлче Находката от легендарния галеон „Нуестра Сеньора де Аточа“ е първото подобно кюлче, открито на мястото от 1999 г. насам Затишие преди нов ценови удар: Храните в Европа може рязко да поскъпнат през 2027 г. Затишие преди нов ценови удар: Храните в Европа може рязко да поскъпнат през 2027 г. Скъпите горива и торове още не са стигнали до касовите бележки, а унищожените от жегите реколти могат да ускорят хранителната инфлация до около 3% Дигитално поколение само по име: Българските младежи са последни в ЕС Дигитално поколение само по име: Българските младежи са последни в ЕС Едва 52,8% от българите между 16 и 24 години притежават поне базови умения, докато в европейските лидери делът надхвърля 90% Тръмп иска депозит от 100 000 долара за "Зелена карта" Тръмп иска депозит от 100 000 долара за "Зелена карта" Сумата ще се плаща предварително от част от кандидатите и може да бъде върната едва след придобиването на американско гражданство МВнР с червена линия след Киев: Нито нова военна помощ, нито скрити ангажименти за България МВнР с червена линия след Киев: Нито нова военна помощ, нито скрити ангажименти за България Външното министерство уточни, че декларацията от срещата Украйна - Югоизточна Европа няма задължителен характер, а позицията на кабинета остава непроменена
Доналд Тръмп Доналд Тръмп САЩ ще охраняват Ормузкия проток и ще събират 20% такса за товарите Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят:
- Твоя хващал ли те е някога с с чужд мъж?
- Не, само с приятели и познати...
Виц на деня Виц на деня Мъжът влиза в банята и заварва жена си да къпе четири деца.
- Но скъпа, нали имаме само две деца?!
- Да, ама трябва да разбера кои са нашите...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между жените и гъбите?
- Най-красивите са най-отровни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори