Сигнал до Флагман: Как да влезе в автомобила си шофьорът на тази кола?
31 Май 2026, Неделя, 14:43 ч.
Автор: Флагман.БГУкраинец го бил запушил
Украински автомобил е блокирал входа до друга паркирана кола в бургаския жк „Лазур“. Този сигнал подаде до Флагман нашият читател Филип Вълчев, който пита; Как да влезе в колата си бургазлията?
Возилото с украинска регистрация било паркирано на това място пред бл. 72 от вчера и не е мърдано от тогава.
„Искат да ги уважаваме, защото са от Украйна, а те, видите ли, не са длъжни да уважават нас“, жалва се Вълчев.
В категории:
Бургас
,
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Как да запазим хляба свеж: Скрит трик
Ще играе ли Синер на Уимбълдън
Тайните на перфектната пица
08/06/2026, Понеделник 21:29
0
Жертвите на опустошителното земетресение от 7.8 по Рихтер се увеличават
Илия Петков с престижен трансфер, събира се с младата звезда на България
Как да запазим хляба свеж: Скрит трик
08/06/2026, Понеделник 19:59
0
Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак
Еволюция: Европейска авиокомпания подписва със Старлинк, ще има интернет без значение от височината
Държавата погва тарикатите по пътищата
Перфектно сварени яйца: Кулинарни трикове за лесно белене
Трикратен шампион на НБА открит мъртъв в дома си, ще остане в спомените с думи за Джордан
Диана Русинова съобщи за зверска катастрофа, почина 15-годишно момче - шофьор на едната кола
Идват екстремни горещини

Пък коментара ти въобще не е по темата и следва да бъде изтрит!
Някои, се съобразяват с хората и гледат да спрат до тротоара, но други, на които им е крив света, гледат да създадат дискомфорт на хората, спират далеч от тротоара и има опасност при слизане да си изкълчиш или счупиш крака.
И още нещо..защо първата врата на автобуса някои шофьори не я отварят за слизане...2@@
Наскоро, качвам се от Кауфланд на 12 номер и сядам на първата седалка до първата врата.
От МОЛ-а се качиха много хора, предимно младежи.
Аз трябва да сляза на МБАЛ, ставам и започвам да си пробивам път до втората врата, но е много трудно, защото младежите не помръдват, вдна рускиня с огромна чанта иска да седне на мойто място и върви срещу мен, аз започнах да се задушавам, но тя е нагла и си хвърля чантата на седалката..а тя започва да върви назад, за дз мина аз.
Едва се добрах до вратата и се чудя, как не ме затисна...2@2
Аможех да сляза от първата врата..безпроблемно!!
Апелирам към шофьорите на Бургасбус
МОЛЯ ВИ, БЪДЕТЕ ЧОВЕЧНИ!
ili pali distancionno dava nazad i vlaza drisok
ai 4al