Бандитът Васил Михайлов се укривал и в Черноморец
Жителите на курорта дори не подозирали, че страшилището на цяла България се е приютил при тях
Докато е издирван от антимафиотите от ГДБОП, прокурорският син Васил Михайлов се укривал в различни тайни квартири из цялата страна. Твърди се, че той имал около 20 ятаци и докато бил в нелегалност харчел огромен финансов ресурс – около 10 000 евро на месец, за да не бъде открит.
Михайлов сменял често адресите си, сред които се споменава и апартамент в Черноморец. Той обитавал също така къща в Земен, в дома на чичо си Васил Михайлов – Доктора, както и в зимния курорт Боровец. Мълвата в ъндърграунда гласи, че там той бил укриван от Радослав Попов – Малкият Туцо, пише в. „Уикенд“.
В София, където бе задържан, прокурорският син сменил поне три адреса. Първо живял в апартамент в „Младост“, след това се преместил в „Дружба“, а месец преди залавянето си – в панелно жилище н „Свобода“.
Михайлов нямал никакви проблеми с парите. Според публикации, той оглавявал наказателна бригада за силово събиране на дългове. Бандитът участвал и в други престъпни схеми – трафик на мигранти и пласиране на фалшиви евробанкноти. От последната дейност той спечелил над 150 000 евро през декември миналата година, малко преди въвеждане на еврото.
В акцията по залавянето му са участвали над 10 тежковъоръжени антимафиоти. Той бил държан на мушка с лазерни прицели, докато поставят белезници на ръцете му и го просват на пода със свалени обувки.
При обиска в апартамента му са намерени 7400 евро, няколко мобилни телефона с предплатени карти, множество хладни оръжия, метални тръби, бухалки и перука. Не е известно дали прокурорският син я е ползвал, тъй като и без нея външният му вид е променен до неузнаваемост.
В момента Михайлов е в килия заедно с петима роми, а надзирателите са особено стриктни към него, след като са получили изрична заповед от шефа на ГДИН и от началника на затвора в никакъв случай да не допускат издънка с него. Килията му се проверява по два пъти на ден за мобилни устройства и всякакви други забранени вещи.
Снимат сериал за Селин Дион
Всяка жена трябва да има от този мехлем с коприва по рецепта на баба ми
Запазете си 6 юни в календара – пред зала „Младост“ ви очакват спорт, музика, активности и много забавления
Папи Ханс е специалният музикален гост на "Мача на Надеждата" в Бургас
Най-цветното място в България оживява това лято край София
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в с. Кошарица е пример за сплотеност, позитивна енергия и активен социален живот
Внимание! Въвеждат временна организация на движението в Бургас утре
Депутатите не замразиха заплатите си, ще продължат да се актуализират на три месеца
Мъжете у нас живеят до 72,2 г., а жените – до 79,6 г.
Щъркелите променят маршрута си и се отказват от Африка
Грузия отвори резерв на Сталин с 40 хиляди бутилки безценни вина
МВнР: България категорично осъжда инцидента с руски въоръжен дрон в Галац

Черноморец, ул. Възраждане 1
+359899102563
Няколко вида наркотици.
Именно шефовете му са го държали "скрит", докато не дойде моментът да го изгорят...
Ако я изпълнят, предсрочно освобождаване.