Мутрите във Варна бяха "мегатъпи парчета". Запалиха ми заведението, обяви Мишо Шамара
В София имаше ВИС и СИК, а по морето - фантазьори, твърди рапърът
В подкаста Ано и Ванката Мишо Шамара разказа за златното време, когато беше на върха на славата си в България и държеше култовите заведения R&B във Варна.
Той припомни как плажният му бар бе запален една нощ.
"Мутрите бяха мега тъпи парчета. Селско его. Един път запалиха заведението ми на плажа. Бяхме складирали неща там. Гори - бумти. Звънят ми да идвам. Пристигам и пълно с камери. Снимат. Аз излизам и си танцува. Викам: "Кво хубаво гори". Голяма работа. Изгоря. Аз тъй или иначе ги взимах напред парите, глупаци. Може да уплашиш този, който има какво да губи."
В София имаше ВИС и СИК, а там по морето?, питаха го водещите.
"Ами там имаше някакви фантазьори", каза рапърът от Гумените глави.
Ще играе ли Синер на Уимбълдън
Тайните на перфектната пица
08/06/2026, Понеделник 21:29
0
Жертвите на опустошителното земетресение от 7.8 по Рихтер се увеличават
Илия Петков с престижен трансфер, събира се с младата звезда на България
Как да запазим хляба свеж: Скрит трик
08/06/2026, Понеделник 19:59
0
Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак
Еволюция: Европейска авиокомпания подписва със Старлинк, ще има интернет без значение от височината
Държавата погва тарикатите по пътищата
Перфектно сварени яйца: Кулинарни трикове за лесно белене
Трикратен шампион на НБА открит мъртъв в дома си, ще остане в спомените с думи за Джордан
Диана Русинова съобщи за зверска катастрофа, почина 15-годишно момче - шофьор на едната кола
Идват екстремни горещини
