Берое сложи край на доминацията на "тигрите" на Бойко Борисов
Лидерът на Витоша не игра във финалния мач
Берое сложи край на доминацията на Бойко Борисов и Витоша Бистрица във футбола при ветераните, след като спечели с 1:0 във финала, който се игра на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.
Победното попадение за старозагорци отбеляза Тодор Динчев.
Бойко Борисов този път не беше в състава на Витоша Бистрица.
Сред футболистите в състава на ветераните на Берое бяха Стоян Ставрев, Здравко Илиев, Иво Иванов, Владимир Зафиров, Веселин Пенев и Дончо Атанасов.
Витоша Бистрица с Бойко Борисов в своя състав печелеше безапелационно титлата при ветераните през последните 9 години, а Берое сложи край на доминацията им.
Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
