Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток
Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан
Иран е отправил към Съединените щати ново предложение за отваряне на Ормузкия проток и прекратяване на войната, съобщава Аксиос. Според източници на изданието, предложението е преговорите по ядрената програма да бъдат отложени за по-късен етап. То е било отправено чрез посредниците от Пакистан.
Иранският външен министър Абас Арагчи пристигна в Санкт Петербург. Очаква се той да се срещне с руския президент Владимир Путин. Вчера Арагчи посети отново Исламабад за разговори с пакистанските посредници в мирните преговори със Съединените щати. Това беше второто му посещение през уикенда след като американският президент Доналд Тръмп отмени планираното пътуване дотам на своите специални пратеници и сложи край на очакванията за преки преговори.
Тръмп коментира, че ако иранците искат да преговарят винаги могат да се обадят.
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
