Дъжд, сняг и гръмотевици в събота 11 април
Студено време
През нощта облачността временно ще намалее, но след полунощ отново ще се увеличи. В югозападните райони ще започнат валежи от дъжд, а в планините от сняг. Вятърът ще отслабне и ще стихне. Минималните температури ще бъдат главно между минус 2° и 5°.
В събота на много места се очакват валежи от дъжд като в планинските райони и Предбалкана ще бъдат от сняг. В източните райони валежите ще са придружени и от гръмотевици. Вятърът ще бъде слаб до умерен. Максималните температури ще се движат между 12°С и 15°С.
Над планинските райони ще преобладава облачно време с валежи. Над около 1500 метра валежите ще бъдат от сняг.
По крайбрежието облачността ще бъде значителна, валежи от дъжд се очакват само на отделни места през втората половина на деня. Ще духа умерен вятър от югоизток. Максималните температури ще са между 8°С и 9°С. Вълнението на морето ще остане слабо.
Футболна звезда цял ден в ареста! Подозират, че помага на боса - Глигана
Идеално време за плаж в петък
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
