Водачката на Киа-та е виновна за тежкото ПТП край Приморско, карала е с несъобразена скорост
57-годишна бургазлийка е навлязла в насрещната пътна лента, където е блъснала челно Сеата на 48-годишен мъж от Царево
Водачката на лекия автомобил Киа "Пиканто" е виновна за тежкото ПТП на пътя Приморско-Созопол, което стана на 4 април, събота, около 13 часа, научи Флагман.бг. Зад волана на южнокорейския автомобилен е била 57-годишна бургазлийка, която е навлязла в насрещната пътна лента, където е блъснала челно Сеата на 48-годишен мъж от Царево. Припомняме, че инцидентът стана в района отбивката за плаж "Перла".
Причината за настъпването на катастрофата е движение с несъобразена с атмосферните условия и състоянието на пътното платно скорост на шофьорката на Киа-та.
Брутална катастрофа край Приморско, има трима пострадали (ВИДЕО)
Както Флагман.бг писа тогава, челният сблъсък прати трима души в болница. От ПТП-то да пострадали водачът на Сеата, който с луксация на таза, без опасност за живота, той е бил откаран в УМБАЛ-Бургас. Неговата съпруга и спътничка – 48-годишна жена от Царево е получила леки наранявания, била е прегледана и освободена за домашно лечение.
Шофьорката на Киа-та пък е с фрактури на дясната предмишница и лявата ключица и контузия на корема, но е без опасност за живота, била е настанена за лечение в УМБАЛ-Бургас.
От снимките, които Флагман.бг разпространи в събота, се вижда, че предницата на Сеата е буквално на хармоника, щетите и по Киа-та са изключително сериозни.
Стана ясно какво е състоянието на пострадалите при тежката катастрофа край Приморско

Високоскоростен влак се сблъска с камион, машинистът загина
Жена спаси давещ се мъж. След това разбра, че е издирван за убийството на съпругата си и любовника ѝ
"Самолетът на Страшния съд“ на САЩ кръжи около командния център за ядрена война
Настъпва ли кpaят нa бeзплaтнoтo caниpaнe и тoвa мoжe ли дa e дoбpa нoвинa
Румен Радев отряза окончателно ПП-ДБ (ВИДЕО)
По тази рецепта леля Стефка приготвя пухкав класически козунак "на конци"
Моджтаба Хаменей е в критично състояние и не може да ръководи Иран, съобщава разузнаването
Простреляха рапъра Offset пред казино във Флорида
Властта: Помощта от 20 евро не е за скъпите коли, няма да пипаме ДДС
В Украйна осъдиха руски агент на 15 години затвор
Над 3500 резервации в Банско отпаднаха за Великден заради напрежението в Близкия изток

Никой не чете тази мозъчната диария!