ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас
Припомняме, че листата на ПП-ДБ в Бургаска област ще се води от Мирослав Иванов, втори е Димитър Найденов
Структурата на ДСБ в Бургас е номинирала известния психиатър д-р Георги Гребенаров за народен представител в листата на ПП-ДБ за 2-МИР Бургас, става ясно от съобщение на страницата им.
Д-р Георги Гребенаров е сред утвърдените и уважавани психиатри в Бургас. Завършва медицина в Медицинския университет (ВМИ) във Варна през 1989 г. Професионалният му път започва като лекар в гр. Камено. Малко по-късно специализира психиатрия и от 1991 г. работи в Центъра за психично здраве в Бургас. Преминава и специализация по съдебна психиатрия, като професионалните му интереси са насочени и към геронтопсихиатрията.
В обществения живот се включва още в началото на демократичните промени, когато участва активно в митингите на Съюза на демократичните сили. По-късно е сред учредителите на Демократи за силна България и кандидат за народен представител от Бургас през 2005. 20 години по-късно се завръща в политиката.
Припомняме, че листата на ПП-ДБ в Бургаска област ще се води от Мирослав Иванов, втори е Димитър Найденов.
105-годишният д-р Ценов призова младите да гласуват: Това е техният живот
Ахмед Доган: България има нужда от повече държавност и по-сериозна демокрация
Лидерът на Сияние гласува с послание за чиста кауза
Машина за гласуване блокира в Стара Загора още в началото на изборния ден
Ударно гласуване в Истанбул, опашки пред секциите още в началото на изборния ден
Тревога заради звяр край Кричим, млада мечка броди край язовира
Какво разкрива датата на раждане за личните уроци и житейските цикли
Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции
Дневен хороскоп за 19 април 2026: Нови възможности и вълнения за Девата, но да внимава с парите
Как да се пазим от пролетна умора
От Кремъл с коментар за Орбан
Коравите българи, забогатели след "Титаник"
