Оправдаха Коко Каменаров, че е карал пиян
Това бе второ негово провинение и той бе заплашен със затвор
Софийският районен съд оправда бившия генерален директор на БНТ Константин Каменаров за това, че бе заловен да кара пил. Случката е от зимата на 2022 г., когато патрул на КАТ спря известния журналист, докато управляваше „Мерцедес“. При проверката се оказа, че освен без документи, г-н Каменаров управлява и пиян. Пробата на място първоначално отчете 0,9 промила, а кръвният тест показа близо 0,7 промила съдържание на концентрат.
Макар количеството алкохол да не е високо, това бе повторно нарушение за тв водещия, който през далечната 2018 г. отново е осъден за същото деяние. Тогава съдия Руси Алексиев, сега председател на Софийския градски съд, бе наказал Каменаров с условна присъда.
В сегашния съдебен процес журналистът бе защитаван от адвокат Любомир Таков, който представляваше и други лица от екрана като продуцента Нико Тупарев и актьора Явор Бахаров. Защитата успя да докаже, че към момента на спирането на автомобила, Каменаров не е бил под въздействието на алкохол. Прокуратурата се закани да обжалва на следваща инстанция.
Рая Назарян искала да подаде оставка след гафа с „чекиджиите“
Агнешкото удари 16 евро
Кукеровден ще оживи село Ново Паничарево на 14 март
Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор
Шофьор нокаутира общински служител след поставена скоба на колата си
Новият тренд петролен туризъм създава напрежение по европейските граници
Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро
600 млн. долара дневно губят Емирствата заради войната
Кметският син Орлин се раздели с изгората си от Ергенът
Парламентът прие на първо четене удължителния бюджет
