×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети


Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети
Ключови думи: бяло, мода, дом, зима, аутфит, 2025
11 Декември 2025, Четвъртък, 16:50 ч.
Автор: Мария АРНАУДОВА

Смесването на текстури остава водещ акцент и през тази година

Зимата носи със себе си онзи любим уют, изпълнен с топли напитки и дрехи, в които буквално се сгушваме. Това е сезонът, в който всичко тече по-бавно и някак се вслушваме повече в себе си. Да облечем мек пуловер, да се увием в нежна жилетка и да тръгнем по улиците, блестящи като първия сняг, е едно от онези малки удоволствия, които превръщат студените дни в нещо магическо. Именно чрез внимателно подбрания зимен аутфит можем да носим този уют със себе си. Разбира се, без да правим компромис със стила.

Бялото винаги е символ на чистота и нежност, а и отива на всички. И това го прави неслучайно фаворит на стилни дами като Кейт Мидълтън и Меган Маркъл. „Приказни визии в бяло са най-актуалната тенденция тази зима“, като доминират не само по световните модни подиуми, но и в стрийтстайла. Монохромните бели аутфити не просто изглеждат модерно, а създават ефирност и изчистена елегантност, която трудно може да бъде постигната с други цветове.

Обемните пуловери са абсолютната звезда на сезона. Те подчертават женствеността чрез контраст, а именно масивен силует в съчетание с нежния бял нюанс. Комбинирани с бял панталон или светли дънки, те създават усещане за свежест. А ако искате да добавите още текстурна дълбочина, полата букле е идеалният избор, тя би добавила и нотка винтидж шик, която става все по-популярна в зимните тенденции.

Смесването на текстури остава водещ акцент и през тази година. Като там може да правите експерименти с кашмир, вълна, коприна, деним и пух оформят визия, която е богата не само визуално, но и емоционално. Тайната? Контрастът. Бели дънки с кафяви ботуши или млечнобял бомбър с пастелен шал добавят характер, без да нарушават монохромната основа.

Ако търсите най-лесния начин да постигнете автентичен външен вид - наслагването е вашият най-добър приятел. Бяла риза, пухено яке, класическо палто и фини аксесоари в бежово или карамелено създават визия, която е едновременно модерна и практична.




В категории: Лайфстайл , Животът


Мария АРНАУДОВА Автор
Мария АРНАУДОВА
Коментари
Тервел ИЛИЕВ Удар срещу бракониери във Варна Удар срещу бракониери във Варна 25/07/2026, Събота 19:00 5
Михаил ДИМИТРОВ Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото 25/07/2026, Събота 17:28 1
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Дневен хороскоп за 26 юли: Съдбата дава втори шанс на едни, а други трябва да внимават с парите и думите Дневен хороскоп за 26 юли: Съдбата дава втори шанс на едни, а други трябва да внимават с парите и думите Интуицията ще бъде най-добрият съветник през деня, а стари срещи, важни решения и лични разговори могат да променят хода на събитията за много от зодиите. Ще гласувам за който отиде на балотаж срещу Илияна Йотова Ще гласувам за който отиде на балотаж срещу Илияна Йотова Ще го направя по една много проста причина – защото вярвам повече в баланса между властите, отколкото в добрите намерения на който и да е политик „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си Писателят на „Адажио за Мария“ кани бургазлии на лятна литературна вечер под открито небе в Central Park. Входът е свободен Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ От жилището са иззети около 9 грама марихуана и 10 грама червеникаво вещество Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Държавният глава ще търси широка гражданска подкрепа, но още не разкри кой ще бъде кандидатът й за вицепрезидент Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор 54-годишният криминално проявен софиянец е задържан UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 С него пристига и един от водещите треньори в легендарния Team Khabib - Еседула Емирагаев Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) В колата на 19-годишна бургазлийка е открит метамфетамин, а криминално проявеният хасковлия е задържан Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Те стигнаха до портала на авиобазата Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Макар да не иска управляващите да застават зад него, бургазлията призна, че симпатизира на премиера и „Прогресивна България“, но отправи критики към външния и вътрешния министър 
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори