Какво е състоянието на 7-годишното дете, което пострада при зловещата катастрофа между тир и семейна кола до Пловдив
Шофьорът предизвикал ужаса има куп предишни провинения
Шофьорът на тира, който причини тежката катастрофа с три жертви на Околовръстното в Пловдив, остава в ареста. Това постанови Окръжният съд в града.
Припомняме - при челния удар загинаха майка, баща и 14-годишното им дете. А оцелялото по-малко момиченце вече е вън от опасност, съобщиха от болницата. То е контактно и в съзнание, предаде бТВ. 24-годишният Джунейт Дюлгеров най-вероятно се е разсеял заради телефон. Така обясни причината за тежката катастрофа прокурорът по делото. Младежът е отказал да дава обяснения.
Преди две години той е взел книжка за управление на ТИР и оттогава има множество наказания - 10 наказателни постановления, 20 фиша, всякакви нарушения на закона за движение по пътищата - общо 4 страници.
САЩ взривиха плаваща бензиностанция на наркокартел в Тихия океан
Йотова натисна парламента за ВСС: 160 гласа ще решат теста за доверие
Димитър Маринов търси новите таланти на Бургас, започва приемът в „Любен Гройс“
147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг
Вдигнаха медицински хеликоптер заради пострадал лекар
МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала
БСП без колебание застана зад Йотова: Нито един глас против кандидатурата й
Огромна трагедия в Ахтопол: Жена се удави, издирват още един човек в бурното море
Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро
Кървава драма край Киев: 27 души загинаха при взрив след удар с дрон по склад
Община Созопол благодари на пожарникарите, полицейските служители и доброволците
Гергана Петрова: Започнаха да ме бутат от НСО, а бях доста далеч от Румен Радев
