Турция изпрати 38 танка за България (СНИМКИ)
Не се стряскайте от бойните машини, за учение са у нас
Бронирани машини от Турция заминаха за България за мащабно учение на НАТО. Това съобщават медии в южната ни съседка. Те публикуваха и снимки на бойните машини от ГКПП „Капъкуле-Капитан Андреево“.
Причината е организираното от НАТО учение „Stone Wall 2025“ у нас, което е започнало вчера и ще продължи до 28 ноември. То има за цел да засили сътрудничеството между съюзническите страни, да сподели оперативен опит и да повиши бойната готовност.
Турция участва с 176 военни и 38 бронирани машини.
Танковете бяха транспортирани с 19 военни камиона, а прехвърлянето беше завършено след митнически процедури в Капъкуле, отбелязва сайтът edirnehaber.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Стане ли проблем, НАТО за 3 дни е в Москва. И ще води целия руски народ след себе си да свалят диктатора.
https://www.grosswald.org/nato-exercises-2025
Затова очевидно става въпрос за нещо друго.
Например:
1) За заместване на напускащите България американски войски с турски войски.
2) За подготовка за ядрена война на НАТО в Украйна, погледнете GPS заглушаването около руските граници, в Полша и балтийските страни около Калининград и в Черно море в Турция, България и Румъния:
https://gpsjam.org
Ще ви колеме и гориме на чеверме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Само да кацне войната .Ще ви енем майкатъа продажна зган
"Какви турски бази у нас ти се привиждат, тъпчо?" - тези от допреди 1878 година, про'с'так неграмотен!
Украйна успешно отблъсква натрапника на своя територия.
Турция сваля руски изтребители, без да и мигне окото. Там има и американска база с ядрени бомби.
База с ядрени бомби има и в Румъния.
В България базите Безмер и Ново Село са НЕПРЕВЗЕМАЕМИ, предстои построяването на нова МЕГА-ВОЕНОМОРСКА БАЗА на НАТО във Варна.
НАТО прави всичко по силите си, за да се подготви за защитата и суверинитета на членките на алианса.
ДА ЖИВЕЕ НАТО!
Без шашкане никъкво учение ,просто НАТО усилва позициите си в НОВО СЕЛО и Безмер.
Нали простолюдието трябва се лъже все с нещо.
Има бременни женички ,има гейове,да не абориарт съм издал заповед на простия ми министър на МО .
НАТО ще ги смачка като въшки.
Време е Турция да си възстанови базите в Щумен, Варна, Стара Загора, Плевен и София.
Както едно време, за да ни пази от Русия!