„Работилница за иновации“ представи добри практики по STEAM и ИКТ в ОУ „Елин Пелин“ – Бургас
Филмът показва как учители, ученици и родители заедно изграждат модерно и вдъхновяващо училище, в което знанието върви ръка за ръка с иновациите
В ОУ „Елин Пелин“ – гр. Бургас се проведе вдъхновяващо събитие под надслов „Работилница за иновации“ – добри практики по STEAM и ИКТ в учебните часове, част от дейностите по проект 2024-1-BG01-KA122-SCH-000197176 „Дигитален и STEAM свят“ по програма „Еразъм+“, КД1 – сектор „Училищно образование“.
Събитието събра ученици, родители и учители, обединени от желанието да споделят своя опит и постижения в прилагането на иновативни методи на обучение и съвременни технологии в класната стая.
По време на уъркшопа участниците представиха резултатите от своята работа и придобитите знания чрез филм по проекта „Дигитален и STEAM свят“, включващ ученически проекти, реализирани с помощта на STEAM и ИКТ технологии, както и уроци на учителите, демонстриращи иновативни методи и добри педагогически практики.

Филмът показва как учители, ученици и родители заедно изграждат модерно и вдъхновяващо училище, в което знанието върви ръка за ръка с иновациите.
В края на събитието участниците си пожелаха да продължат да бъдат иновативна образователна общност, в която ученето е приключение, а успехът – общо дело.




Имотната криза удари града на българите в САЩ
Аспарух подписва първия мирен договор край Варна
Районната прокуратура в Бургас показа на ученици как работи съдебната система
Деца разказват за Странджа и змейовите къщи в Малко Търново
Разрив в ПП-ДБ: Мирчев сърдит на Атанасов, не си вдигал телефона
Продължават текущите ремонти по пътя Карнобат - Лозарево
Софи Маринова подари на синчето си Ламборгини за 400 бона
Кои големи звезди пропускат световното първенство според анализ на Betvam?
Мъжът, разчленен и оставен в контейнер в Пловдив - убит от сина си заради спор за дистанционно
Несебър посреща духа на Giro d Italia с вело събитие за малки и големи
Почина авторът на песента „Ветрове“
Първи случай на ку-треска за годината
