Филип Буков призна в ефир: Алекс Сърчаджиева е мое гадже!
Актьорът предизвика нещо страшно с думите си и в студиото, и пред малкия екран
"Как си нямаш гадже? Аз съм твоето гадже!", с тези думи актьорът Филип Буков „атакува“ колежката си Алекс Сърчаджиева в "Култ" по bTV.
Репликата, изстреляна с типичното му чувство за хумор, моментално предизвика смях в студиото и вълна от коментари в социалните мрежи. Още повече, че по темата наскоро говори и самата Алекс Сърчаджива - с не по-малко чувство за хумор.
"Казвам го, защото постоянно ме питат дали Алекс е мое гадже, само защото играем заедно в един спектакъл", обясни актьорът с усмивка. Хуморът и при двамата е достатъчно видим, за да има съмнение дали говорят сериозно.
И все пак, актрисата не остана длъжна и отвърна в същия тон: "Всичко правим заедно — гледаме си децата, готвим, пътуваме, играем…", каза тя, сияейки с добре познатата си заразителна усмивка.
Както е известно, двамата си партнират в хитовия спектакъл "Отворена брачна връзка", с който обикалят страната и събират пълни зали. А за да стане ефирът още по-забавен, по телефона се включи и Азис, който не скри възторга си от постановката:
"Гледах ви как се натискате на сцената! Не сте ли си мислили, че сте един за друг? Що не вземете да се вземете?", пошегува се певецът и дори обеща: "Аз ще ви стана кум!"























